Adanalı minik boksörler madalya peşinde

Adanalı minik boksörler madalya peşinde

Adanalı minik boksörler aylardır yaptıkları hazırlıkları madalya ile taçlandırmayı hedefliyorlar.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks Bölge Antrenörleri Süleyman Sevindik ile Ercümend Erdoğan, Boks Federasyonu faaliyet programında yer alan Adıyaman’da düzenlenecek Alt Minikler Türkiye Şampiyonası ve Muğla’da yapılacak olan Üst Minikler Türkiye Şampiyonası için ikisi kız toplam 21 sporcunun gideceğini söylediler.
Sevindik ve Erdoğan, 14-20 Ağustos tarihleri arasında Adıyaman’da gerçekleştirilecek olan alt minikler, 22 -28 Ağustos tarihleri arasında Muğla’da yapılacak ise üst minikler Türkiye Şampiyonasına aylardır hazırlandıklarını, sporculara güvendiklerini, ferdi ve takım halinde dereceye gireceklerine inandıklarını ifade ettiler.
Tesis, malzeme ve diğer konularda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’tan büyük destek gördüklerini belirten Sevindik ve Erdoğan, “Geleceğin mili takımı bu sporculardan oluşacak. Alt yapımıza çok önem veriyoruz. 5 sene içinde milli takıma sporcu kazandırıp, Avrupa ve Dünya’da hem kentimizi hem de ülkemizi temsil edeceklerine inanıyoruz” diye konuştular.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın