Yeni sezon, yeni bir heyecan ve yeni hedeflerle yola çıkıyoruz

Yeni sezon, yeni bir heyecan ve yeni hedeflerle yola çıkıyoruz

 
Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, 2015-2016 sezonunun başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlarken, başarılı bir sezon geçirmeyi hedeflediklerini ve bu hedefe ulaşma adına camiamızın tüm unsurlarına ve desteklerine ihtiyaçlarını olduğunu söyledi.

Torku Konyaspor kulübünün resmi internet sitesinde yayınlanan Ahmet Şan'ın yeni sezon ile ilgili yayınladığı mesaj şöyle:

“Sevgili Konyaspor’lular;

2015-2016 sezonunun başta takımımız olmak üzere, Profesyonel Liglerde mücadele edecek tüm ekipler adına hayırlı olmasını diliyorum.

Geride bıraktığımız sezonun özellikle ikinci yarısında ortaya konulan performans, alınan sonuçlar ve derece olarak yakalanan lig sekizinciliği Torku Konyaspor’umuzun başarılı bir sezon geçirdiğinin göstergesiydi. Bu başarıda emeği geçen başta Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ve antrenörlerimiz olmak üzere, futbolcularımıza, personelimize ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük KONYASPOR taraftarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

Yeni sezon ile birlikte yeni bir heyecan ve yeni hedeflerle yola çıkıyoruz.

Başarılı bir takım oluşturma adına yapılan çalışmaların ardından Erzurum ve Avusturya’da iki etaplı gerçekleştirilen hazırlık kampı sonrasında takımımızda ve camiamızda lig havası teneffüs edilmeye başlandı.

Torku KONYASPOR olarak her zaman ifade ettiğimiz gibi öncelikli hedefimiz; fair-play ruhunu ön planda tutarak, kavgadan ve futbolun değerleriyle bağdaşmayan olgulardan uzak sadece sportif mücadelenin ön planda olduğu bir ligde mücadelemizi sürdürmek, bununla beraberde başarılı olmak.

Bu hedefe ulaşma adına camiamızın tüm unsurlarına ve desteklerine ihtiyacımız var.

Geçtiğimiz sezon tribünleri doldurmaları, görsel şovları ve verdikleri muhteşem destekle tüm Türkiye’ye örnek olan taraftarlarımızın, yeni sezonda da desteklerini arttırarak devam ettireceklerine inanıyoruz.

Yeni sezonla birlikte kulübümüz adına yaşanan güzel gelişmeleri de buradan sizlerle paylaşmak istiyorum. 

Yıllardır Zafer’de hizmet veren kulüp binamız Konya Büyükşehir Torku Arena Stadyumu içerisinde yer alan modern yerinde bundan sonra hizmetine devam edecek.

Pilot takımımız Anadolu Selçukspor’a ev sahipliği yapan ve sezonun tamamlanmasıyla birlikte modernizasyonu ve takımımızın ihtiyaçlarını karşılama adına modernizasyonu yapılan Kayacık Tesislerimizde de artık sona gelindi. Kayacık Tesislerimiz öncelikle Letonya ve Hollanda ile oynanacak Milli Maçlar için A Milli Takımımızı ağırlayacak. Daha sonrasında ise Konyaspor’umuza hizmet vermeye devam edecek.

Konya’mız adına yaşanan güzel gelişmelerin başında A Milli Futbol Takımımızın 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Elemesinde Letonya ve Hollanda maçlarını Konya’mızda oynayacak olması geliyor. Yıllardır özlemi çekilen milli maçlara evsahipliği yapacak olmamız tüm şehirde olduğu gibi bizlerde de büyük bir heyecana neden oluyor. İnşallah milli takımımızı gerektiği şekilde ağırlayarak 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na giden yolda oynayacağı maçları kazanarak önemli bir avantaj yakalamasında vereceğimiz destekle katkımız olacaktır.

Tüm bu güzel gelişmelerin önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesi ve Konya’nın Anadolu’daki önemli futbol şehirlerinden biri olması en büyük dileğimiz.

Bu vesile ile 2015-2016 sezonunun başta Torku Konyaspor’umuz olmak üzere diğer kulüplerimize hayırlı olmasını diliyor ve sportif mücadelenin, futbolumuzun güzelliklerinin konuşulacağı bir sezon temenni ediyorum.”
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın