Bursaspor gözünü Gaziantepspor’a kestirdi

Bursaspor gözünü Gaziantepspor’a kestirdi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, hafta sonunda Gaziantepspor ile oynanacakları maçtan 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.
Yeşil-beyazlı takımın teknik patronu Sağlam, kulübün resmi televizyonuna açıklamalarda bulundu. Hafta sonunda oynanacak Gaziantepspor maçıyla ilgili konuşan Sağlam, “Gaziantepspor, kendi sahasındaki ilk maçta mağlup oldu. İyi bir başlangıç yapamadılar. Biz de Trabzon’da pozisyon vermememize rağmen mağlup olduk ve iyi bir başlangıç yapamadık. Ben ilk haftayı başlangıç olarak değerlendirmiyorum. Başlangıcı taraftarımızın önünde yapacağız. O maçı iyi değerlendirip 3 puan almak istiyoruz. Bundan sonraki dönemle alakalı taraftarımıza ve camiamıza umut aşılamak istiyoruz. Zor bir mücadele olacak. Kendi avantajlarımızı ön plana çıkararak, 3 puan almak istiyoruz” dedi.
"DÜNYA YILDIZININ TAKIMDA OLMASI BİZİ MUTLU EDİYOR"
Balazs Dzsudzsak transferini de değerlendiren Sağlam, "Balazs Dzsudzsak önemli bir futbolcu. Camia ve taraftarın beklentisi açısından önemli bir transferdi. Bir dünya yıldızının takımda olması bizi mutlu ediyor. İnşallah hayırlı olur. O da kendi kalitesini Bursaspor için kullanır. Etrafındaki oyunculara katacağı değer, genç oyunculara vereceği mesajla takımımıza katkısı olacaktır" diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın