Konspor

Beşiktaş, Liverpool'dan cevap bekliyor

Beşiktaş, Liverpool'dan cevap bekliyor

Beşiktaş, Lucas Leiva için Brezilyalı futbolcunun takımı Liverpool'a teklif götürdü. Siyah-beyazlıların kiralama formulüyle İngiliz kulübüne teklif sunduğu bildirilirken, Brezilyalı futbolcunun Beşiktaş'a gelmesi halinde Lucas Leiva'ya siyah-beyazlıların 1 yıllığına 2 milyon Euro vereceği de gelen haberler arasında. 
Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'ye, Gökhan İnler'in de Leicester City'e transfer olmasının ardından elindeki üçüncü ön libero seçeneğine yönelen Beşiktaş, Lucas Leiva için Liverpool'dan cevap bekliyor. İngiliz ekibinin en geç yarın akşam saatlerine kadar siyah-beyazlılara Lucas Leiva için olumlu ya da olumsuz bir cevap vereceği ifade edildi.
Liverpool'da forma şansı bulmakta zorlanan Lucas Leiva'nın, Liverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers'a kariyerinde daha fazla forma şansı bulabileceği bir takıma gitmek istediğini söylediği iddia edildi. Özellikle Liverpool'un 28 kişilik kadrosunda yer bulamaması sebebiyle Brezilyalı futbolcunun Beşiktaş'ın teklifine sıcak baktığı da gelen haberler arasında. Siyah-beyazlıların satın alma opsiyonuyla kiralamak istediği Brezilyalı futbolcunun da Türkiye'ye yakın olduğu bildirildi. Liverpool'un en geç yarın Beşiktaş'a bu transfer için cevap vereceği ifade edilirken, siyah-beyazlıların dış ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları da dün bir gazeteye Lucas Leiva transferinde önemli bir aşama kaydettiklerini dile getirmişti.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor