Konspor

Baysangur: Lige hazır bir takım olarak girmek için çalışacağız

Baysangur: Lige hazır bir takım olarak girmek için çalışacağız

 
İkinci etap kamp çalışmalarını sürdürdüğü Afyon’da son antrenmanını sabah yapan Konya Anadolu Selçukspor’ da teknik direktör Abdurrahman Baysangur verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.
Nazilli Belediyespor ile oynanan hazırlık maçının ardından kamp çalışmalarını sonlandıran Anadolu Selçukspor’da teknik direktör Abdurrahman Baysangur : “İyi bir çalışma ortamında lige hazırlanmaya çalıştık. Hazırlık maçları ile ne durumda olduğumuz gördük. Oynadığımız hazırlık maçlarında aldığımız mesafe net bir şekilde görüldü. Oyunsal olarak eksik gördüğümüz bazı değerler var. Bunun için çalışmalarımzı sürdüreceğiz elbette. Düne kadar baktığımız zaman, genç bir ekibiz. Takım içinde ki kaynaşma, takım ruhu, birliktelik ve bütünlük anlamında memnunuz. Birçok bölümde bütünlüğü sağlayabilmek sevindirici. Oyun içinde bazen de konsantre kayıpları yaşadığımız alanlar oluyor. Bunları gidermek için çalışıyoruz. Verimli bir kamp dönemi oldu. Kendi ligimiz de ki takımlarla, kendi ayarımızda ki takımlarla hazırlık maçları yaptık. Kendi gücümüzü görmek adına bu önemliydi. Baktığımız zaman inşallah iyi seviyeye geldiğimizi düşünüyorum. Kalan sürede bütün eksikleri tamamlayıp lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Oyuncularımın hepsinden oldukça memnunum. Buradaki olumlu ortamı lige de yansıtmak tek isteğimiz” dedi.
 
Takım kadrosunun, istenilen şekilde geç ve dinamik yapıda olduğunun altını çizen Baysangur: “Mevkisel olarak alternatif olması açısından ekstra oyuncu gelirse değerlendirebiliriz. Onun dışında kadromuzu istediğimiz şekilde genç ve dinamik olarak oluşturduk. Hazırlık maçlarında bazen tecrübesizliği yaşıyoruz. Ama bunu aşacağız. Geçen sezon kadromuzda bulunan genç arkadaşlarımız bu sezon, takımın tecrübeli oyuncuları konumuna gelecek. Onlara biraz daha sorumluluk veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Onların gayretli çalışmaları ile lige hazır bir takım olarak girmek için çalışacağız” ifadelerini kulandı
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor