Konspor

Erten: "bu saha İzmir’in utancıdır"

Erten:

Karşıyaka Başkanı Ali Erten, Şanlıurfaspor’a karşı haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi. Saha zemininin kötü olmasından yakınan Erten, "Böylesine kötü bir saha İzmir’in utancıdır" dedi.
PTT 1. Lig’in 2. haftasında Karşıyaka, Yeni Buca Stadı’nda ağırladığı Şanlıurfaspor’u Gökhan Ünal’ın tek golüyle mağlup etmeyi başardı. İç sahadaki ilk maçlarını kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Karşıyaka Başkanı Ali Erten, "Seyircimiz önündeki sezonun ilk maçını kazanmak ve Şanlıurfaspor’u 1-0 yenmek bizi ve camiamızı sevindirdi. Futbolcularımız iyi mücadele ettiler ve haklı bir galibiyet elde ettik" dedi.

"BU SAHA İZMİR’İN UTANCIDIR"
Stadın zemininin kötü olmasından yakınan başkan Erten, "Buca Arena Stadı’nın zemini bizim gibi teknik kapasitesi yüksek bir takım için son derece büyük olumsuzluklara yol açıyor. Koşmak, mücadele etmek bir yana yürümenin bile zor olduğu sahada alınan bu galibiyet bizim için çok daha anlamlı oldu. Böylesine kötü bir saha İzmir’in utancıdır. Sakatlanma yaşanmadan alınan 3 puan gerçekten çok önemliydi. Bu kötü saha koşulları kulübümüzün kendine ait stat gereksinimini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Bu zor şartlar altında aldıkları galibiyet için futbolcularımızı kutluyorum" diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor