Konspor

Yıldırım: "Robben ve Ibrahımovıc'i alacak bütçemiz var"

Yıldırım:

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Yapılan anlaşmalarla Fenerbahçe'nin Robben ve Ibrahimovic'i alacak bütçesi var" dedi. 

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, CNN Türk'te katıldığı bir programda Fenerbahçe ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Programda, yaşanan terör olaylarını lanetleyerek sözlerine başlayan başkan Aziz Yıldırım, bu sene güçlü bir kadro kurduklarını belirtti. Tüm sporcuların gelen raporlar doğrultusunda alındığını vurgulayan Yıldırım, kendisinin hiç dahil olmadığını söyledi. Yıldırım ayrıca, bu sene hedeflerinin UEFA Avrupa Ligi'nde final oynamak olduğunu söyledi.

"FEGHOULİ'NİN KULÜBÜYLE KONUŞUYORUZ"
Valencia'nın oyuncusu Feghouli transferi hakkında açıklamalarda bulunan Yıldırım, oyuncunun kulübüyle görüşme halinde olduklarını söyledi. Yıldırım, "Bir transfer daha yapacağız. Sağ kanada bir oyuncu alacağız. Feghouli için Valencia ile görüşmelerimiz var. Birinci tercihimiz o. Bu hafta oynanacak Monaco maçından sonra belli olacak. Ama illa onu alacağız diye bir şey de yok" şeklinde konuştu.

"FENERBAHÇE'NİN ROBBEN VE IBRAHIMOVİC'İ ALACAK BÜTÇESİ VAR"
Yapılan anlaşmalar ve Fenerbahçe'nin kaynakları hakkında açıklamalarda bulunan Yıldırım, yapılan projeler ile Fenerbahçe'nin Robben ve İbrahimovic gibi yıldızları alacak bütçesinin olduğunun altını çizdi. Yıldırım, "Taraftarımızın Fenerbahçe Yandex'i kullanmalarını rica ediyoruz. Fenerbahçe'nin Yandex ile yaptığı bu anlaşmayla Robben ve Ibrahimovic'i alacak bütçesi var. Yarın ise Messi ve Ronaldo'nun alınabilmesi için bir çalışmadır bunlar. 25 milyon Fenerbahçelinin yalnızca bir milyonunun Fenerbahçe Yandex'i kullanması, 36 milyon dolar, daha fazla kişinin kullanması ile 100 milyon dolara ulaşılabilir. Türkiye'de yapılan en büyük projelerden biridir. Bu oyuncuları biz değil, taraftar alır. Ibrahimovic ile ilgili kulübümüz Ibrahimovic için konuştu. İşte bu gelecek olan katkılara güvendim. Ibrahimovic 14 milyona yakın para alıyor. Milan'la da görüşüyor. Ibrahimovic'in menajeri, 'Eğer Türkiye'ye gelirsek Fenerbahçe'ye geleceğiz' dedi. Robben ile ilgili de konuştuk. Bayern Münih, Robben'i bu sene takımda tutmak istedi. İstemeseydi getirecektik. Bu tür oyuncuları Fenerbahçe alabilir. Bu projeyle 1 milyon üyenin üzerine çıkarsak, Fenerbahçe bu oyuncuları alabilir" açıklamalarında bulundu.

"SOW'UN KALMASINI İSTİYORUZ"
Başkan Yıldırım Sow ile ilgili ise, "Sow için 15 milyon Euro'ya kadar teklifler var. 17 milyon Euro'da serbest kalır maddesi var. Biz Sow'un burada kalmasını istiyoruz. 17 milyon Euro'yu Fenerbahçe'nin hesabına yatırırlarsa yapacağımız bir şey yok" dedi.

"SONUÇLAR KÖTÜ OLURSA ARTIK SOYUNMA ODASINA GIULIANO İNER"
Daha önce soyunma odasına girmesi ile gündem olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kendisinin soyunma odasına girmesinin her yere çekildiğini söyledi. Yıldırım, "Sonuçlar kötü olursa artık Giuliano iner. Bir şey söylenmesi gerekiyorsa soyunma odasına ineceksiniz. Bunlar basit şeyler " ifadelerini kullandı.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor