Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edilecek

 Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edilecek

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 2. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

 

Bugün:

21.15 Gaziantepspor-Beşiktaş (Kamil Ocak)

Yarın:

19.00 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Medipol Başakşehir-Bursaspor (Başakşehir Fatih Terim)

21.15 Torku Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Torku Arena)

21.15 Mersin İdmanyurdu-Kayserispor (Mersin)

30 Ağustos Pazar:

19.00 Eskişehirspor-Çaykur Rizespor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

21.15 Fenerbahçe-Antalyaspor (Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor 
Kompleksi)

21.15 Medicana Sivasspor-Osmanlıspor (Sivas 4 Eylül)

 

- PTT 1. Lig

 

Bugün:

21.00 Altınordu-1461 Trabzon (Denizli Atatürk)

Yarın:

19.00 Giresunspor-Adanaspor (Giresun Atatürk)

21.00 Karşıyaka-Samsunspor (Yeni Buca)

21.00 Balıkesirspor-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)

30 Ağustos Pazar:

19.00 Kayseri Erciyesspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Denizlispor-Elazığspor (Denizli Atatürk)

21.00 Şanlıurfaspor-Göztepe (Şanlıurfa GAP Arena)

21.00 Yeni Malatyaspor-Alanyaspor (Malatya İnönü)

21.00 Adana Demirspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

- Spor Toto 3. Lig

 

1. Grup

----------

Yarın:

17.00 Kozan Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

30 Ağustos Pazar:

16.30 Cizrespor-Bursa Nilüferspor (Mardin 21 Kasım)

16.30 Yeşil Bursa-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

17.00 Zonguldak Kömürspor-Kızılcabölükspor (Karaelmas Kemal Köksal)

17.00 Gölbaşıspor-Düzcespor (Gölbaşı İlçe)

17.30 Altay-Maltepespor (Menemen İlçe)

17.30 Tire 1922-Silivrispor (Tire 4 Eylül)

17.30 Turgutluspor-Arsinspor (Turgutlu 7 Eylül)

17.30 Tekirdağspor-Kırıkhanspor (Namık Kemal)

 

2. Grup

----------

30 Ağustos Pazar:

16.30 Diyarbekirspor-Payasspor (Diyarbakır Atatürk)

16.30 Yomraspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe Sahası)

16.30 Ofspor-Sakaryaspor (Of İlçe)

17.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor (Doğan Seyfi Atlı)

17.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Orhangazispor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

17.30 Gaziosmanpaşa-Sultanbeyli Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

17.30 Sancaktepe Belediyespor-Kemerspor 2003 (Sancaktepe Belediyesi Şehir)

17.30 Derincespor-Zara Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)

20.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

 

3. Grup

----------

30 Ağustos Pazar:

16.30 Körfez İskenderunspor-Bayburt Grup Özel İdare (İskenderun 5 Temmuz)

16.30 Dersimspor-24 Erzincanspor (Elazığ Atatürk)

17.30 Manavgatspor-Çorum Belediyespor (Manavgat Evrenseki)

17.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Kastamonuspor 1966 (Tavşanlı Ada)

17.30 Çatalcaspor-Batman Petrolspor (Ziya Altınoğlu)

17.30 Darıca Gençlerbirliği-Niğde Belediyespor (Darıca İlçe)

17.30 Beylerbeyi-Gölcükspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

17.30 Sandıklıspor-Bergama Belediyespor (Sandıklı İlçe)

20.00 Dardanelspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın