Denizlispor'da farklı mağlubiyetin şoku yaşanıyor

Denizlispor'da farklı mağlubiyetin şoku yaşanıyor

Denizlispor, evinde Elazığspor’a 4-0 mağlup olmanın şokunu yaşarken, teknik direktör Mehmet Altıparmak mağlubiyeti hemen unutup milli maç arasında daha iyi hazırlanacaklarını söyledi. 

PTT 1. Lig’in 3. haftasında evinde Elazığspor’a 4-0 mağlup olan Denizlispor büyük şok yaşıyor. Yaklaşık bin taraftarın izlediği maçta kaleci Kazım’ın ilk 10 dakikada yaptığı iki hatanın ardından 2-0 geriye düşen ve maç sonunda da 4-0 mağlup olan yeşil-siyahlılar mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor. Maç sonu taraftar kaleci Kazım’ı yanına çağırarak moral verirken, Kazım’ın da moralinin bir nebze olsun düzeldiği görüldü.

İstemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirten Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, "Futbolda çok ender rastlanan talihsizlikler yaşadık. Maça ilk 10 dakika içinde 2-0 mağlup başladık. Daha sonra da toparlayamadık maalesef. Biz galibiyete abartılı sevinmediğimiz gibi mağlubiyetin de ardından çok üzülmeyiz. Bir an önce bu maçı unutacağız. Milli maç arasını da iyi değerlendireceğiz. Ayrıca büyük taraftarımıza da teşekkür ederim. Kazım’a sahip çıkmaları çok güzel bir davranıştı. Daha iyi olacağız" dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın