Konspor

Kayserispor'da iki imza birden!

Kayserispor'da iki imza birden!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Yakubu ve Berkan Emir ile sözleşme imzaladı. 

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde İngiltere Premier Lig ekiplerinden Reading’den transfer edilen Nijeryalı Yakubu ve Balıkesirspor’dan transfer edilen Berkan Emir kendilerini Kayserisporlu yapan imzayı attı. İmza töreninde konuşan Kayserispor Yöneticisi Ahmet Yıldız, kulübün yapmış olduğu transferlerden biri olan Nijerya Milli Takım oyuncusu ve Premier Lig oyuncusu Yakubu ile Balıkesirspor Kulübü’nden yeni transfer edilen Berkan’ın imza töreni düzenlediklerini dile getirerek bu iki transfer ile birlikte bu sezon 11 oyuncu transferi gerçekleştirdiklerini söyledi. Kulübün bu duruma gelmesinde kulüp başkanı Recep Mamur’un yoğun özverili çalışmalarının olduğunu kaydeden Yıldız, “Bu iki transfer ile birlikte Kayserispor bu sezon itibarı ile 11 transfer etmiş bulunmaktadır. Bütün bu transferlerin gerçekleştirilmesinde ve Kayserispor’un bu duruma gelmesinde sayın başkanımız Recep Mamur’un gerçekten çok büyük özverisi ve fedakarlığı olmuştur. Dolayısıyla bütün şehrimizin sayın başkanımıza teşekkür etmesi gerektiğine yürekten inanıyorum” dedi.
 
“LİGE İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPTIK”
Süper Lig’de geride kalan ilk üç hafta itibari ile lige iyi başladıklarını dile getiren Yıldız, “Kayserispor gerçekten sıkıntılı bir süreçten geçti. Bu süreci de tecrübeli ve deneyimli olan sayın başkanımızın yoğun çalışması neticesinde başarılı bir şekilde atlamış olduğuna yürekten inanıyorum. Bunların neticesinde de lige ilk üç maç itibariyle iyi bir başlangıç yaptığımızı hep beraber görüyoruz. İnşallah Kayserispor daha iyi yerlere gelecektir. Bu yapılan çalışmaların neticesinde Kayserispor şehrimizi en iyi şekilde temsil edecektir. Şehrimizin ve şehrimizi idare eden insanların ve iş adamlarımızın Kayserispor kulübümüze gereken desteği vermesini bekliyoruz. Bu iki oyuncu da takım adına iki tane önemli transfer. Yakubu İngiltere Premier Lig’de 10 yıl oynamış bir kardeşimiz. Berkan ise Balıkesirspor’da geçen sezon oldukça başarılı bir sezon geçirdi. Her iki oyuncuya da takımımız adına hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Yakubu ve Berkan kendilerini Kayserispor’a bağlayan sözleşmeye imzayı atarak isimlerinin yazılı olduğu formaları giydiler ve basın mensuplarına poz verdiler.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor