Akhisar Belediyespor günü izinli geçirecek

Akhisar Belediyespor günü izinli geçirecek

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyepsor, dün yedek ağırlıklı çıktığı Göztepe hazırlık maçı ardından bugünü izinli geçirecek ve yarın Gaziantepspor maçı hazırlıklarına başlayacak.
Yeşil-siyahlılar yarın sabah Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde toplanıp çift idman yaparak 12 Eylül Cumartesi günü saat 17.00’de konuk edeceği Gaziantepspor maçı hazırlıklarına sürdürecek.

Süper Lig’de 3 haftayı geride bırakarak 5 puan topladıklarını ifade eden Akhisar Beleidyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, konuk edecekleri Gaziantepspor maçına da her zaman olduğu gibi 3 puan ile çıkacaklarını belirtti. Kombine satışların iyi gittiğini belirten Acar, taraftara bir indirim daha yaptıklarını, aynı aileden aynı soyismi taşıyan iki kişinin başvurusunda tüm tribünlerde yüzde 25 indirim uygulamaya başladıklarını taraftara çağrı yaparak spor salonunda bulunan satış noktasından kombine almaya davet etti.

TARAFTAR MANİSA’YA TAŞINACAK
Manisa 19 Mayıs Stadı’nın zemin yenileme çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Acar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile görüştüklerini, Gaziantepspor maçı için hiçbir sıkıntı olmadığını, bu konuda yine sponsor eşliğinde bu hafta da taraftarı ücretsiz olarak Manisa 19 Mayıs Stadı’na taşıyacaklarını kaydetti.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın