Torku Konyaspor Basketbol, Yeşilgiresun Belediyesi’ne yenildi

Torku Konyaspor Basketbol, Yeşilgiresun Belediyesi’ne yenildi

Torku Konyaspor Basket, Uşak Kurtuluş Turnuvası’nın ikinci gününde Yeşilgiresun Belediyesi ile karşılaştı. Torku Konyaspor, maçtan 76-79 mağlup ayrılırken 4 oyuncu çift haneli sayılara ulaşarak skor üretti. 
 
Maçın ilk periyodunu Crocker-Laury ikilisinin sayıları ile 12-16 Giresun temsilcisi önde tamamlarken, ikinci periyotta Bremer ile dışardan Williams ile de pota altından skor bulan Torku Konyaspor Basket, 12. dakikada üstünlüğü ele geçirdi (21-18). Konyaspor,  basketlere Brazelton ile karşılık verirken ilk yarıyı 36-34 üstün kapattı. Skor olarak dengede geçen üçüncü periyotta Jefferson ve Kromah ile etkili olan Torku Konyaspor Basket karşısında Yeşilgiresun Belediyesi Mutlu ile skor üretti ve son periyoda 52-54 önde girdi. Mücadelenin final periyodunda Plisnic ve Bremer ile sayılar bulan Torku Konyaspor Basket, Crocker ve Bradley’i durdurmakta zorlanınca maçtan 76-79 yenik ayrıldı.
    
Torku Konyaspor Basketbol (76):Ernest Bremer 12 sayı-2 asist, Doğukan Sönmez 2 ribaund, İsmail Yüceer, Burak Öz, Johndre Jefferson 9 sayı-8 ribaund, Merthan Mutlu, Burak Selen 3 sayı-2 ribaund, Vanja Plisnic 10 sayı-6 ribaund-2 asist, Valentin Pastal 5 sayı-2 ribaund, Lasan Kromah 12 sayı-2 ribaund, Tyrone Brazelton 17 sayı-4 ribaund-6 asist, Sean Williams 8 sayı-7 ribaund-1 asist.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın