Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de sonuçlar

Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de sonuçlar

Spor Toto 2. Lig'de 2. hafta 4, Spor Toto 3. Lig'de ise 4. hafta 2 maç dışında tamamlandı.
 
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Fethiyespor-Bandırmaspor maçı saat 20.00'de, Kırmızı Grup'ta Bucaspor-Tuzlaspor maçı saat 18.00'de ve MKE Ankaragücü-Fatih Karagümrük müsabakası ise saat 19.00'da başlayacak.
 
Bu arada, Beyaz Grup'ta Hatayspor-Kahramanmaraşspor maçı da yarın saat 15.30'da oynanacak.
 
Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta Kahramanmaraş Belediyespor-Diyarbekirspor ve 3. Grup'ta da Dardanelspor-Çorum Belediyespor karşılaşmaları saat 20.00'de start alacak.
 
Alınan sonuçlar şöyle:
 
Spor Toto 2. Lig
 
Beyaz Grup
 
Pazarspor-Orduspor: 1-1
 
BUGSAŞ Spor-Anadolu Üsküdar 1908: 0-0
 
Menemen Belediyespor-Bayrampaşa: 3-1
 
Sarıyer-Pendikspor: 1-0
 
Kırklarelispor-Nazilli Belediyespor: 1-1
 
Ümraniyespor-Hacettepe: 0-0
 
İstanbulspor-Konya Anadolu Selçukspor: 1-0
 
Kırmızı Grup
 
Sivas Belediyespor-Kocaeli Birlikspor: 2-0
 
Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-0
 
Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-1
 
Eyüpspor-Tarsus İdmanyurdu: 2-2
 
Aydınspor 1923-Tokatspor: 0-0
 
İnegölspor-Manisaspor: 2-3
 
Kartalspor-Ankara Demirspor: 1-1
 
Spor Toto 3. Lig
 
1. Grup
 
Erzin Belediyespor-Kızılcabölükspor: 1-1
 
Kozan Belediyespor-Arsinspor: 4-1
 
Gölbaşıspor-Kırıkhanspor: 1-2
 
Zonguldak Kömürspor-Bursa Nilüferspor: 2-3
 
Tekirdağspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 0-0
 
Tire 1922-Altay: 2-1
 
Turgutluspor-Maltepespor: 0-0
 
Yeşil Bursa-Silivrispor: 2-0
 
2. Grup
 
Yomraspor-Sultanbeyli Belediyespor: 3-2
 
Ofspor-Kemerspor: 0-0
 
Derincespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 2-0
 
Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor: 1-2
 
Denizli Büyükşehir Belediyespor-Payasspor: 1-0
 
Ayvalıkgücü Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: 1-2
 
Gaziosmanpaşa-Adliyespor: 0-0
 
Sancaktepe Belediyespor-Orhangazispor: 0-1
 
3. Grup
 
Körfez İskenderunspor-Niğde Belediyespor: 2-4
 
Dersimspor-Gölcükspor: 2-0
 
Manavgatspor-Bayburt Grup Özel İdare: 1-1
 
TKİ Tavşanlı Linyitspor-24 Erzincanspor: 0-1
 
Çatalcaspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 1-1
 
Çine Madranspor-Bergama Belediyespor: 1-2
 
Beylerbeyi-Darıca Gençlerbirliği: 3-2
 
Sandıklıspor-Kastamonuspor 1966: 0-1
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın