Ligde 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta maçlarının programı açıklandı

Ligde 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta maçlarının programı açıklandı

PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta maçlarının programı belli oldu.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta müsabakalarının programı şöyle:
 
- 6. Hafta:
 
26 Eylül Cumartesi:
 
15.00 1461 Trabzon-Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)
 
18.30 Göztepe-Balıkesirspor (İzmir Atatürk)
 
27 Eylül Pazar:
 
15.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
 
15.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)
 
17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)
 
17.30 Alanyaspor-Adana Demirspor (Alanya Oba)
 
28 Eylül Pazartesi:
 
17.00 Elazığspor-Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)
 
19.00 Adanaspor-Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
19.00 Kardemir Karabükspor-Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
- 7. Hafta:
 
2 Ekim Cuma:
 
19.00 Boluspor-1461 Trabzon (Bolu Atatürk)
 
3 Ekim Cumartesi:
 
15.30 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Malatya İnönü)
 
15.30 Karşıyaka-Alanyaspor (İzmir Atatürk)
 
19.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
 
19.00 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
4 Ekim Pazar:
 
14.30 Şanlıurfaspor-Denizlispor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
16.30 Balıkesirspor-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)
 
18.30 Altınordu-Elazığspor (İzmir Atatürk)
 
18.30 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
- 8. Hafta:
 
17 Ekim Cumartesi:
 
13.30 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
 
15.30 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (Kamil Ocak)
 
18.30 Alanyaspor-Samsunspor (Alanya Oba)
 
18 Ekim Pazar:
 
14.30 1461 Trabzon-Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)
 
16.30 Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)
 
18.30 Adanaspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
 
18.30 Göztepe-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)
 
19 Ekim Pazartesi:
 
19.00 Giresunspor-Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)
 
- 9. Hafta:
 
23 Ekim Cuma:
 
19.00 1461 Trabzon-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
 
19.00 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
24 Ekim Cumartesi:
 
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
15.30 Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü)
 
15.30 Altınordu-Göztepe (İzmir Atatürk)
 
18.30 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
25 Ekim Pazar:
 
13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk)
 
15.30 Karşıyaka-Elazığspor (İzmir Atatürk)
 
18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)
 
- 10. Hafta:
 
28 Ekim Çarşamba:
 
17.30 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)
 
17.30 Denizlispor-Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
 
20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)
 
29 Ekim Perşembe:
 
18.00 Alanyaspor-1461 Trabzon (Alanya Oba)
 
18.00 Balıkesirspor-Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)
 
21.00 Göztepe-Adana Demirspor (İzmir Atatürk)
 
30 Ekim Cuma:
 
18.00 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)
 
18.00 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
20.00 Adanaspor-Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)
 
- 11. Hafta:
 
6 Kasım Cuma:
 
19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)
 
7 Kasım Cumartesi:
 
13.30 Boluspor-Elazığspor (Bolu Atatürk)
 
15.30 Altınordu-Denizlispor (İzmir Atatürk)
 
18.30 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)
 
18.30 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
8 Kasım Pazar:
 
13.30 1461 Trabzon-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)
 
15.30 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Alanyaspor (Kamil Ocak)
 
18.30 Karşıyaka-Göztepe (İzmir Atatürk)
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın