Kupada 2. tur maçlarının programı açıklandı

Kupada 2. tur maçlarının programı açıklandı

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakalarının programı belli oldu.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 2. tur maçlarının programı duyurulurken, ertelenen maçlarda olası tur atlayacak takıma göre planlamada yer verildi.
 
Ayrıca, Cizrespor-Nazilli Belediyespor müsabakasının oynanacağı stadın ise daha sonra ilan edileceği belirtildi.
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur karşılaşmalarının programı şöyle:
 
22 Eylül Salı:
 
13.00 Osmanlıspor-Kızılcabölükspor (Osmanlı)
 
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karaman Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
 
14.00 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)
 
14.30 Kilis Belediyespor-Ümraniyespor (7 Aralık)
 
14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)
 
14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
 
14.30 Bandırmaspor-Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)
 
15.00 Denizlispor-Fethiyespor (Denizli Atatürk)
 
15.00 MKE Ankaragücü-Payasspor (Ankara 19 Mayıs)
 
15.30 Kahramanmaraş Belediyespor-Adanaspor (12 Şubat)
 
15.30 Göztepe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor/Dersimspor galibi (İzmir Atatürk)
 
15.30 Akhisar Belediyespor-Yomraspor (Manisa 19 Mayıs)
 
18.00 Medicana Sivasspor-Diyarbekirspor (4 Eylül)
 
20.30 Antalyaspor-Çorum Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)
 
23 Eylül Çarşamba:
 
13.30 Zonguldak Kömürspor-Kayserispor (Karaelmas Kemal Köksal)
 
13.30 Iğdır Arasspor/Van Büyükşehir Belediyespor galibi-Altınordu
 
13.30 Cizrespor-Nazilli Belediyespor
 
13.30 Kurtalanspor-Karşıyaka (Kurtalan Şehir)
 
14.00 Kahramanmaraşspor-Pazarspor (12 Şubat)
 
14.00 Sivas Belediyespor-Alanyaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
 
14.00 Etimesgut Belediyespor-Hatayspor (Etimesgut Kemal Atatürk)
 
14.00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)
 
14.00 Kastamonuspor 1966-Konya Anadolu Selçukspor (Kastamonu Gazi)
 
14.00 Hacettepe-Çine Madranspor (Ankara 19 Mayıs)
 
14.00 Yeni Amasyaspor-Fatih Karagümrük (Amasya 12 Haziran)
 
14.30 Manavgatspor-Adana Demirspor (Evrenseki)
 
14.30 Orhangazispor-Yeni Malatyaspor (Orhangazi İlçe)
 
14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfaspor (Sultanbeyli Gölet)
 
14.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Lüleburgaz 8 Kasım)
 
14.30 Dardanelspor-Tokatspor (Çanakkale 18 Mart)
 
14.30 Bucaspor-Sancaktepe Belediyespor (Yeni Buca)
 
14.30 Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor (Gölcük Şehir)
 
14.30 Kartalspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kartal)
 
14.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)
 
14.30 Düzcespor-Kocaeli Birlikspor (Düzce 18 Temmuz)
 
14.30 İstanbulspor-Manisaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
 
14.30 Tekirdağspor-Orduspor (Tekirdağ Namık Kemal)
 
14.30 UTAŞ Uşakspor-Bayrampaşa (1 Eylül Şehir)
 
14.30 Pendikspor-24 Erzincanspor (Pendik)
 
14.30 Aydınspor 1923-Anadolu Üsküdar 1908 (Adnan Menderes)
 
14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe)
 
15.00 Giresunspor-Eyüpspor (Giresun Atatürk)
 
15.00 Elazığspor-Bursa Nilüferspor (Elazığ Atatürk)
 
15.00 Boluspor-Çatalcaspor (Bolu Atatürk)
 
15.00 Kardemir Karabükspor-Arsinspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)
 
16.00 Çaykur Rizespor-Adliyespor (Rize Yeni Şehir)
 
18.30 Kasımpaşa-Tire 1922 (Recep Tayyip Erdoğan)
 
21.00 Eskişehirspor-Körfez İskenderunspor (Eskişehir Atatürk)
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın