Konspor

Shota Arveladze, güven ortamı istiyor!

Shota Arveladze, güven ortamı istiyor!

Trabzonspor Teknik Direktörü Shota Arveladze, güven ortamına vurgu yaptı. 
Trabzonspor Teknik Direktörü Shota Arveladze, bordo-mavili kulübün dergisinde yer alan yazısında, en önemli değerin güven olduğunu belirtti.

Bordo-mavili takımın teknik direktörü Shota, yazısında şu ifadelere yer verdi:
"Geride bıraktığımız sürece dair en büyük mutluluğum tribünlerden alkış alan bir takım ve oyun anlayışı ortaya çıkarabilmiş olmamız.İyi çalıştık ve lige hazır hale geldik. Eksiklerimiz tabi ki var. Bir yandan bizi zirvede tutacak sonuçları almak, diğer yandan eksiklerimizi gidermek için çalışıyoruz. Bunu yaparken en çok önemsediğimiz konu güven duygusu. Önce takımın kendine güvenmesini sağlamaya çalışıyoruz. Buna katkı yapacak olan gerçek ise taraftarların ve camianın takımlarına güvenmesi.

Futbolcu sahada hata yapsa bile tribünlerden tepki almayacağını bilirse daha fazlasını yapmak için elinden geleni ortaya koyacaktır. Aksi durumda herkes bireysel olarak görevini yapıp topu karşıya atma mücadelesi içinde olacaktır. Biz bu ikinci durumun olmasına asla izin vermeyeceğiz. Kendimize güveneceğiz, taraftarımızın bize her daim itici güç olacağına güveneceğiz. Onlar da bize güvenecek ve eminim herşey çok daha güzel olacak. Yine söylüyorum; Trabzonspor bize büyük mutluluklar vermeye hazır. Yeter ki buna ortak olmak isteyelim."
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor