Konyaspor, Sivasspor'a konuk oluyor, işte futbol’da haftanın programı...

Konyaspor, Sivasspor'a konuk oluyor, işte futbol’da haftanın programı...

 

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 5. hafta maçları oynanacak, Spor Toto 2. Lig'e 3., Spor Toto 3. Lig'e ise 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Medipol Başakşehir-Akhisar Belediyespor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Mersin İdmanyurdu-Osmanlıspor (Mersin)

Yarın:

17.00 Çaykur Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi)

17.00 Medicana Sivasspor-Torku Konyaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Eskişehirspor-Kasımpaşa (Eskişehir Atatürk)

20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

20 Eylül Pazar:

17.00 Gaziantepspor-Kayserispor (Kamil Ocak)

20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Ülker)

21 Eylül Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

- PTT 1. Lig

Bugün:

19.00 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.30 Denizlispor-Göztepe (Denizli Atatürk)

19.30 Samsunspor-Boluspor (Samsun 19 Mayıs)

19.30 Karşıyaka-1461 Trabzon (İzmir Atatürk)

Yarın:

16.00 Altınordu-Alanyaspor (İzmir Atatürk)

19.30 Şanlıurfaspor-Giresunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

19.30 Adana Demirspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

20 Eylül Pazar:

16.30 Kayseri Erciyesspor-Kardemir Karabükspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.30 Yeni Malatyaspor-Elazığspor (Malatya İnönü)

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

----------------

Yarın:

15.00 Orduspor-Konya Anadolu Selçukspor (Ordu 19 Eylül)

15.00 Kahramanmaraşspor-Ümraniyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Pazarspor-Menemen Belediyespor (Pazar İlçe)

16.00 Nazilli Belediyespor-Fethiyespor (Nazilli İlçe)

16.00 Bandırmaspor-İstanbulspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik)

16.00 Bayrampaşa-Sarıyer (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.00 Anadolu Üsküdar 1908-Hatayspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

20.00 Hacettepe-Kırklarelispor (Ankara 19 Mayıs)

Kırmızı Grup

-----------------

Bugün:

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sivas Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ)

Yarın:

15.00 Tokatspor-Bucaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Keçiörengücü-MKE Ankaragücü (Ankara Aktepe)

15.30 Ankara Demirspor-İnegölspor (TCDD Ankara Demirspor)

16.00 Kocaeli Birlikspor-Kartalspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

16.00 Fatih Karagümrük-Aydınspor 1923 (Vefa)

16.00 Tuzlaspor-Gümüşhanespor (Tuzla Belediye)

16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Manisaspor-Eyüpspor (Manisa 19 Mayıs)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

-----------

Yarın:

13.00 Arsinspor-Cizrespor (Arsin İlçe)

15.00 Kırıkhanspor-Erzin Belediyespor (Kırıkhan İlçe)

15.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Tekirdağspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Kızılcabölükspor-Düzcespor (Doğan Seyfi Atlı)

16.00 Bursa Nilüferspor-Gölbaşıspor (Nilüfer)

16.00 Silivrispor-Kozan Belediyespor (Silivri)

16.00 Maltepespor-Yeşil Bursa (Maltepe Hasan Polat)

16.00 Altay-Turgutluspor (Menemen İlçe)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Zonguldak Kömürspor (Kazım Karabekir)

2. Grup

----------

Bugün

15.30 Adliyespor-Sancaktepe Belediyespor (Ankara OSTİM)

Yarın:

15.00 Payasspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Payas İlçe)

15.00 Diyarbekirspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

16.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Mümin Özkasap)

16.00 Kemerspor 2003-Derincespor (Dr. Fehmi Öncel)

16.00 Sultanbeyli Belediyespor-Ofspor (Sultanbeyli Gölet)

16.00 Orhangazispor-Yomraspor (Orhangazi İlçe)

20.00 Sakaryaspor-Zara Belediyespor (Sakarya Atatürk)

3. Grup

------------

Yarın:

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Çine Madranspor (Van Atatürk)

15.00 24 Erzincanspor-Dardanelspor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Bayburt Grup Özel İdare-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Kastamonuspor 1966-Çatalcaspor (Gazi)

15.30 Çorum Belediyespor-Sandıklıspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Niğde Belediyespor-Dersimspor (Niğde 5 Şubat)

16.00 Darıca Gençlerbirliği-Körfez İskenderunspor (Darıca İlçe)

16.00 Bergama Belediyespor-Batman Petrolspor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Gölcükspor-Manavgatspor (Gölcük)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın