Torku Arena'da Milli takım izdihamı!

Torku Arena'da Milli takım izdihamı!

A Milli Futbol Takımı'nın, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 10. ve son maçında İzlanda ile yapacağı müsabakanın bilet satışı izdihama neden oluyor.

Milli takımın 13 Ekim Salı günü İzlanda ile Konya Büyükşehir Torku Arena'da oynayacağı karşılaşmanın biletleri, sabah saatlerinde "tff.org" internet sitesi üzerinden satışa çıktı. Ancak İnternet satışında bulunan biletler kısa sürede tükenirken 
Futbolseverler Konya'da kurulan gişelere akın etti.

En büyük yoğunluğu ise Torku arena'da bulunan bilet gişesi yaşıyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren gişe önünde toplanan futbolseverler bu önemli maçın biletini alabilmek için uzun kuyrukta bekliyor. 

Futbolseverler Konya'da Konya Store, Konya Büyükşehir Torku Arena Kuzey Gişesi, Zafer Meydanı Turkcell Cincin, Kule Site AVM Turkcell Ekopa'dan bilet alabiliyorlar.

İzlanda maçının bilet fiyatları şöyle:
1. Kategori: 75 TL
2. Kategori: 40 TL
3. Kategori: 20 TL
 
- Milli takım taraftar formasına özel indirim
TFF'nin internetteki mağazası üzerinden daha önce 95 liraya satılan milli takım taraftar formasına, İzlanda maçına özel indirim yapıldığı bildirildi.

Futbolseverlerin, maç biletlerini temin ederken milli takım taraftar formasını da 95 lira yerine 65 liraya satın alabileceği, formaların futbolseverlere kargoyla ücretsiz olarak ulaştırılacağı kaydedildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın