Anadolu Selçukspor bayram öncesi Kastamonu'ya gidiyor...

Anadolu Selçukspor bayram öncesi Kastamonu'ya gidiyor...

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları yarın ve 23 Eylül Çarşamba günü oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. tur maçlarını kazanacak takımlar, 3. tura yükselecek.

Karşılaşmaların programı şöyle:

Yarın:

13.00 Osmanlıspor-Kızılcabölükspor (Osmanlı)

14.00 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Yeni Amasyaspor-Fatih Karagümrük (12 Haziran)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karaman Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Kompleksi)

14.30 Kilis Belediyespor-Ümraniyespor (7 Aralık)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Bandırmaspor-Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

15.00 Denizlispor-Fethiyespor (Denizli Atatürk)

15.00 MKE Ankaragücü-Payasspor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Akhisar Belediyespor-Yomraspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Göztepe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)

18.00 Medicana Sivasspor-Diyarbekirspor (Sivas 4 Eylül)

18.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (12 Şubat)

20.30 Antalyaspor-Çorum Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

 

23 Eylül Çarşamba:

11.00 Iğdır Arasspor-Altınordu (Iğdır Kışla Semt)

13.30 Cizrespor-Nazilli Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Kompleksi)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Kayserispor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Kurtalanspor-Karşıyaka (Kurtalan)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Hatayspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

14.00 Sivas Belediyespor-Alanyaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Kahramanmaraşspor-Pazarspor (12 Şubat)

14.00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kastamonuspor 1966-Konya Anadolu Selçukspor (Kastamonu Gazi)

14.00 Hacettepe-Çine Madranspor (Cebeci İnönü)

14.30 Orhangazispor-Yeni Malatyaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfaspor (Sultanbeyli Gölet)

14.30 Dardanelspor-Tokatspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Lüleburgaz 8 Kasım)

14.30 Düzcespor-Kocaeli Birlikspor (Düzce 18 Temmuz)

14.30 Kartalspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kartal)

14.30 Bucaspor-Sancaktepe Belediyespor (Yeni Buca)

14.30 Tekirdağspor-Orduspor (Tekirdağ Namık Kemal)

14.30 İstanbulspor-Manisaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 UTAŞ Uşakspor-Bayrampaşa (Uşak 1 Eylül)

14.30 Manavgatspor-Adana Demirspor (Evrenseki)

14.30 Pendikspor-24 Erzincanspor (Pendik)

14.30 Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor (Gölcük Şehir)

14.30 Aydınspor 1923-Anadolu Üsküdar 1908 (Adnan Menderes)

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.00 Giresunspor-Eyüpspor (Giresun Atatürk)

15.00 Elazığspor-Bursa Nilüferspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Boluspor-Çatalcaspor (Bolu Atatürk)

15.00 Kardemir Karabükspor-Arsinspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)

16.00 Çaykur Rizespor-Adliyespor (Rize Yeni Şehir)

18.30 Kasımpaşa-Tire 1922 (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Eskişehirspor-Körfez İskenderunspor (Eskişehir Atatürk)

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın