Kupada 2. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Kupada 2. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, yarın ve 23 Eylül Çarşamba günü oynanacak 2. tur müsabakalarında düdük çalacak hakemler şöyle:
 
Yarın:
 
13.00 Osmanlıspor-Kızılcabölükspor: Emre Altun
 
14.00 Yeni Amasyaspor-Fatih Karagümrük: Adem Sarıtaş
 
14.00 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu: Hasbi Dede
 
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karaman Belediyespor: Oğuz Kaan Turan
 
14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor: Levent Balcı
 
14.30 Kilis Belediyespor-Ümraniyespor: Mehmet Karanlık
 
14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Samsunspor: Tolga Şinoforoğlu
 
14.30 Bandırmaspor-Keçiörengücü: Serkan Önsal
 
15.00 MKE Ankaragücü-Payasspor: Hasan Ertuğan
 
15.00 Denizlispor-Fethiyespor: Hakan Akmısır
 
15.30 Akhisar Belediyespor-Yomraspor: Mehmet Fatih Gökçe
 
15.30 Göztepe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor: Bahattin Şimşek
 
18.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor: Ömer Murat Ülger
 
18.00 Medicana Sivasspor-Diyarbekirspor: Öner Fırat
 
20.30 Antalyaspor-Çorum Belediyespor: Serkan Ergün
 
23 Eylül Çarşamba:
 
11.00 Iğdır Arasspor-Altınordu: Enez Kaplan
 
13.30 Kurtalanspor-Karşıyaka: Adem Elgörmüş
 
13.30 Cizrespor-Nazilli Belediyespor: İbrahim Halil İleri
 
13.30 Zonguldak Kömürspor-Kayserispor: Emre Malok
 
14.00 Etimesgut Belediyespor-Hatayspor: Celal Bayraklı
 
14.00 Sivas Belediyespor-Alanyaspor: Eser Birinci
 
14.00 Kahramanmaraşspor-Pazarspor: Emre Yıldırım
 
14.00 Ankara Demirspor-Sarıyer: Deniz Gültekin
 
14.00 Kastamonuspor 1966-Konya Anadolu Selçukspor: R. Alkım Aksoy
 
14.00 Hacettepe-Çine Madranspor: Oktay Taş
 
14.30 İstanbulspor-Manisaspor: Tugay Kaan Numanoğlu
 
14.30 Bucaspor-Sancaktepe Belediyespor: Serdar Sözlevi
 
14.30 Tekirdağspor-Orduspor: İlker Güneş
 
14.30 Manavgatspor-Adana Demirspor: Ali Zağlı
 
14.30 Orhangazispor-Yeni Malatyaspor: Özgür Sepin
 
14.30 İnegölspor-Gümüşhanespor: Sertan Bakan
 
14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfaspor: Yavuz Çetin
 
14.30 Kartalspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Alper Çetin
 
14.30 Dardanelspor-Tokatspor: Veli Karakaya
 
14.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor: Selim Özen
 
14.30 Düzcespor-Kocaeli Birlikspor: Mert Güzenge
 
14.30 UTAŞ Uşakspor-Bayrampaşa: Aykor Karaca
 
14.30 Pendikspor-24 Erzincanspor: Ali Şansalan
 
14.30 Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor: Burak Taşkınsoy
 
14.30 Aydınspor 1923-Anadolu Üsküdar 1908: Levent Aktan
 
14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor: Serdar Bahçivan
 
15.00 Giresunspor-Eyüpspor: Bilal Köseoğlu
 
15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor: Erdem İren
 
15.00 Kardemir Karabükspor-Arsinspor: Erkan Özdamar
 
15.00 Boluspor-Çatalcaspor: Bayram Başkan
 
15.00 Elazığspor-Bursa Nilüferspor: İbrahim Bülbül
 
16.00 Çaykur Rizespor-Adliyespor: Ercan Hellaç
 
18.30 Kasımpaşa-Tire 1922: Bülent Çenet
 
21.00 Eskişehirspor-Körfez İskenderunspor: Çağdaş Altay
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın