Konspor

Boluspor'da hoca krizi!

Boluspor'da hoca krizi!

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor’da, teknik direktör Özcan Bizati ile yolların ayrılacağı haberleri sonrasında, Bizati’nin tazminatını almadan gitmeyeceğini söylediği öğrenildi. 

Boluspor’da teknik direktör krizi yaşanıyor. Kırmızı-beyazlı takımda kötü gidişatın faturası teknik direktör Özcan Bizati’ye kesildi ve tecrübeli teknik adamla yolların ayrılmasına karar verildi. Boluspor Yönetim Kurulu, Bizati'nin tazminatını ödenmesi konusunda kararsız kalırken, Özcan Bizati ise akşam antrenmanına çıkarak, “Bu takımın hocası benim. Sözleşmem sonlanmadan benim yerime kimse takımla birlikte hoca olarak antrenmana çıkamaz. Ben gittikten sonra kim görevlendirilirse o gelsin ve takımla çalışsın” dediği iddia edildi.

Özcan Bizati’yi parasını vererek göndermekte kararlı olan Boluspor'un ise şimdiden yeni teknik direktör arayışlarına girdiği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, ilk etapta Boluspor transfer komitesinin Semih Yuvakuran, Erhan Altın, Ahmet Yıldırım ve Engin İpekoğlu ile görüştüğü öğrenildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor