‘Akbabalar gibi saldırmaları…’

‘Akbabalar gibi saldırmaları…’

 
Ahmet Şan: “Kaos ortamı oluşturarak huzurumuzu bozmak isteyenler başarılı olamayacak”
 
Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Ağustos ayının son haftasında yapılan bir açıklamanın yeni bir haber gibi gösterilerek takımdaki huzurun bozulması ve bir kriz oluşturmak adına gayret gösterilmesini büyük bir şaşkınlıkla izlediklerini belirterek, bunu yapanlara karşı en güzel cevabı takımın elde edeceği başarılarla vereceklerine inandığını söyledi.
 
‘Ağustos ayında  yapılan, ancak bugün servis edilen röportajın ardından fırsat kollayan Ahmet Şan ve Konyaspor düşmanlarının tabiri caizse akbabalar gibi saldırmaları ve yeniden bir huzursuzluk çıkarma gayreti içerisine girmelerini bir kez daha büyük bir şaşkınlıkla izledim” sözleriyle açıklamasına başlayan Kulüp Başkanı Ahmet Şan, şu görüşlere yer verdi:
 
“Röportaj görüntülerden de anlaşılacağı üzere stadyumumuzun milli maçlar için hazırlanmaya bile başlamadığı bir dönemde yapıldı. Açıklamada Akhisar Belediyespor maçının 30.dakikasında başlayan taraftarlarımızın olumsuz tezahüratları karşısında görüşlerimi kendi açımdan değerlendirerek açıklamaya çalıştım. Burada amaç ne hocamızı eleştirmek ne de olumsuz göstermekti. Aksine orada yaptığım açıklamada övgüler vardı. Geçen sezon ikinci yarıdaki performansımızı da hatırlatarak taraftarların eleştirilerini ve beklentilerini dile getirmeye çalıştım. Ama o dönemde bu açıklamalarım başka yerlere çekilerek takım içerisinde bir kaos ortamı oluşturulmaya çalışıldı. Konu ile ilgili Aykut Kocaman hocamızla yaptığım görüşmede durumu kendisine izah ettim. 
 
Bugün Ağustos ayının son haftasında yapılan o açıklama bazı kesimler tarafından yeniden gündeme getirilerek Konyaspor’umuzda bir kriz ortamı oluşturma gayreti içerisine girildi. Bu düşüncede kim olursa olsun öncelikle şunu bilmelerini istiyoruz. Yönetim Kurulu olarak Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ve ekibi ile takımımızdan memnunuz. Bu tür haberlerle birlikteliğimizi yıkmak, beraberliğimizi bozmak düşüncesinde olanların gayretleri bizi birbirimize daha da bağlıyor ve kenetlendiriyor. 
 
Ama bu röportajın haftalar sonra sanki yeni yapılmış gibi servis edilerek ve haber yapılarak kamuoyuna sunulması son derece manidar ve manidar olduğu kadar da kaos ortamı oluşturma adına ne kadar çaba sarf edildiğinin en açık göstergesidir. 
 
Bu konu ile ilgili daha önce yaptığımız açıklamada da belirttiğimiz gibi; Konyaspor’umuzun başarısını istemeyen, bunun için özel bir gayret gösteren, sorun varmış gibi gündem oluşturarak birlik beraberliğimizi bozmak isteyenlere en güzel cevabı; gerçek KONYASPOR taraftarımızla kenetlenerek yakalayacağımız başarılarla vereceğiz. Bu konuda teknik heyetimize ve oyuncu kadromuza güvenimiz her zaman olduğu gibi yine tamdır. 
 
Son olarak Konyaspor’umuzun huzurunu, birlik beraberliğini bozmak isteyen, sorun varmış gibi yaparak bir kaos havası oluşturmak isteyenlere seslenmek istiyorum.  Bu konuda harcadığınız gayretler ve yaptığınız planlar bugün olduğu gibi yarında ve inşallah devam edeceği sürede her zaman boşa gidecek. Bizim asli görevimiz; her zaman her platformda Konyaspor’un daha başarılı olmasının yanı sıra ekonomik olarak da güçlenmesini sağlamaktır. Bunu da Konyaspor camiasıyla, Konyaspor’umuzu gerçek anlamda seven ve gönül veren taraftarlarımızla başaracağız…
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın