Konya'da zorlu maç!

Konya'da zorlu maç!

Konyaspor, pazar günü evinde Mersin'i ağırlayacak. Saat 14'te başlayacak maça, konuk takım seyircisi alınmayacak.
 
Mersin İdmanyurdu seyircisinin stadyuma alınmamasının karanını Konya Valiliği verdi.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
- Spor Toto Süper Lig
 
Yarın:
 
16.00 Osmanlıspor-Trabzonspor (Osmanlı)
 
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
 
19.00 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)
 
27 Eylül Pazar:
 
14.00 Torku Konyaspor-Mersin İdmanyurdu (Konya Büyükşehir Torku Arena)
 
17.00 Antalyaspor-Medicana Sivasspor (Akdeniz Üniversitesi)
 
19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)
 
28 Eylül Pazartesi:
 
19.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
19.00 Kayserispor-Medipol Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
20.00 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)
 
- PTT 1. Lig
 
Yarın:
 
15.00 1461 Trabzon-Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)
 
18.30 Göztepe-Balıkesirspor (İzmir Atatürk)
 
27 Eylül Pazar:
 
15.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
 
15.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)
 
17.30 Alanyaspor-Adana Demirspor (Alanya Oba)
 
17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)
 
28 Eylül Pazartesi:
 
17.00 Elazığspor-Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)
 
19.00 Adanaspor-Yeni Malatyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
19.00 Kardemir Karabükspor-Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
- Spor Toto 2. Lig
 
Beyaz Grup
 
----------------
 
27 Eylül Pazar:
 
15.00 Hatayspor-Pendikspor (Antakya Atatürk)
 
15.30 BUGSAŞ Spor-Bayrampaşa (Ankara OSTİM)
 
15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Bandırmaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
 
16.00 Kırklarelispor-Kahramanmaraşspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
 
16.00 Ümraniyespor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Ümraniye Belediyesi İlçe)
 
16.00 İstanbulspor-Nazilli Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
 
16.00 Sarıyer-Pazarspor (Yusuf Ziya Öniş)
 
16.00 Menemen Belediyespor-Orduspor (Menemen İlçe)
 
20.00 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye İlçe)
 
Kırmızı Grup
 
-----------------
 
27 Eylül Pazar:
 
15.00 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
 
15.00 Gümüşhanespor-Tokatspor (Gümüşhane Yenişehir)
 
15.30 MKE Ankaragücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Ankara 19 Mayıs)
 
15.30 Tarsus İdman Yurdu-Manisaspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
 
16.00 Kartalspor-AMED Sportif Faaliyetler (Kartal)
 
16.00 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe)
 
16.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Eyüp)
 
16.00 Aydınspor 1923-Keçiörengücü (Adnan Menderes)
 
20.00 Bucaspor-Fatih Karagümrük (Yeni Buca)
 
- Spor Toto 3. Lig
 
1. Grup
 
-----------
 
27 Eylül Pazar:
 
15.00 Erzin Belediyespor-Bursa Nilüferspor (Erzin İlçe)
 
15.30 Düzcespor-Kırıkhanspor (Düzce 18 Temmuz)
 
15.30 Kozan Belediyespor-Maltepespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
 
15.30 Gölbaşıspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gölbaşı İlçe)
 
15.30 Zonguldak Kömürspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Karaelmas Kemal Köksal)
 
16.00 Tekirdağspor-Arsinspor (Namık Kemal)
 
16.00 Turgutluspor-Tire 1922 Spor (Turgutlu 7 Eylül)
 
16.00 Yeşil Bursa-Altay (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
 
28 Eylül Pazartesi:
 
15.00 Cizrespor-Silivrispor (Şanlıurfa GAP Arena)
 
2. Grup
 
----------
 
27 Eylül Pazar:
 
15.00 Zara Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Zara Ahmet Başyurt)
 
15.00 Yomraspor-Adliyespor (Yomra İlçe)
 
15.00 Ofspor-Orhangazispor (Of İlçe)
 
16.00 Derincespor-Sultanbeyli Belediyespor (İzmit İsmet Paşa)
 
16.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Kemerspor 2003 (Bodrum İlçe)
 
16.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)
 
16.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Diyarbekirspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
 
16.00 Gaziosmanpaşa-Payasspor (Gaziosmanpaşa)
 
16.00 Sancaktepe Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi Şehir)
 
3. Grup
 
------------
 
27 Eylül Pazar:
 
15.00 Batman Petrolspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
 
15.00 Körfez İskenderunspor-Beylerbeyi (İskenderun 5 Temmuz)
 
15.00 Dersimspor-Darıca Gençlerbirliği (Diyarbakır Atatürk)
 
16.00 Manavgatspor-Niğde Belediyespor (Manavgat Evrenseki)
 
16.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gölcükspor (Tavşanlı Ada)
 
16.00 Çatalcaspor-Çorum Belediyespor (Ziya Altınoğlu)
 
16.00 Çine Madranspor-Kastamonuspor 1966 (Çine Yüksel Yalova)
 
16.00 Sandıklıspor-24Erzincanspor (Sandıklı İlçe)
 
20.00 Dardanelspor-Bayburt Grup Özel İdare (Çanakkale 18 Mart).
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın