Ne yaptın sen Ömer Ali Şahiner!

Ne yaptın sen Ömer Ali Şahiner!

 
Torku Konyaspor’un başarılı ve genç futbolcusu Ömer Ali Şahiner Mersin İdmanyurdu maçında yaptığı bir hareket ile tüm izleyenleri şaşırttı.
 
Futbola başladığı Konya Şekerspor ve sonrasında formasını giydiği Torku Konyaspor’da kanat oyuncusu olarak dikkat çeken ve formasını giydiği milli takımlarda yine kanatlarda görevlendirilen Ömer Ali Şahiner Aykut Kocaman’ın Konyaspor’a gelmesi ile birlikte mevki değiştirdi.
 
Geçtiğimiz sezonun devre arasından bu yana sağ bek olarak sahaya çıkan ve iyi bir istikrar yakalayan Ömer Ali Şahiner hızı ve rakip geçebilme özelliği ile diğer sağ bek oyuncularına fark atıyor.   Zaman zaman yaptığı çıkışlarla rakip savunma oyuncularını yıpratan Ömer Ali çizgiye kadar inip yaptığı ortalarla gol pozisyonu da hazırlamaya çalışıyordu.
Ancak önceki gün oynanan ve Konyaspor’un 2-0 kazandığı Mersin İdmanyurdu maçında Ömer Ali Şahiner attığı şut ile izleyenleri adeta büyüledi. Kendisinden beklenmeyen bir şekilde kaleye hayli uzak bir mesafeden füze gibi bir şut çıkaran Ömer Ali Şahiner yan direğe takılırken belki de ilk kez bu türlü bir şut denedi. Ömer Ali’nin şutunda topu rakip savunma oyuncular ve kalecisi görmekte zorlandı. Ancak top direkten oyun alanına geri döndü.

Konspor.com
S.Akçakaya
 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın