Konspor

Holmen kıyaslama yaptı: "Daha iyiyiz!"

Holmen kıyaslama yaptı:

Mersin İdman Yurdu karşısında Torku Konyaspor'un ikinci golünü atan Samuel Holmen, önemli bir galibiyet aldıklarını ve yeni oluşturulan bir kadro olarak her maçın kendilerini daha fazla bir arada tuttuğunu ifade etti.
 
İki haftadır devam eden iyi oyun ve başarılı sonuçları Mersin İdman Yurdu karşısında da devam ettirdikleri için mutlu olduklarını belirterek açıklamasına başlayan Samuel Holmen, "Rakibimize pozisyon vermeden, net fırsatlar bulduk. Ama bunlardan sadece ikisini değerlendirebildik. Bizim adımıza önemli olan iyi oyunla birlikte kazanmaktı. Bunu başardık. Tüm takım arkadaşlarımı ve teknik heyeti kutluyorum. Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Önemli bir galibiyet aldık. Her şey bitmedi. Lig devam ediyor. Her maç zorlu olacak. Ama oynadığımız maçlar yeni oluşturulan takım olarak bizim adımıza daha fazla bir arada oynama adına artı değer katıyor. İlerleyen haftalarda daha da iyi olacağımıza inanıyorum" dedi.
 
Kendi performansını da değerlendiren Samuel Holmen, "Konyaspor'a başarılı olmaya ve takıma katkı sağlamaya geldim. Bu konuda faydalı olmak adına elimden gelen her şeyi yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. Gol attığım için mutluyum. Bireysel anlamda iyi performansımız takım başarısına da katkı sağlayacak. Bunun farkındayız. Her şey istediğimiz gibi gider ve Konyaspor'u ligde iyi yerlere taşırız" şeklinde konuştu. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor