Konspor

Aykut Kocaman görevinin başında...

Aykut Kocaman görevinin başında...

Torku Konyaspor yönetim kurulu Aykut Kocaman ile yolların ayrıldığına dair çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.

Açıklama şu şekilde...

"Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman hakkındaki asılsız haberlere tepkimiz"
Yönetim Kurulumuz, akşam saatlerinde servis edilen ve Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ile yollarımızın ayrıldığı şeklinde asılsız ve yalan haberler üzerine yazılı bir açıklama yaptı. 
 
Açıklamada şu görüşlere yer verildi:
 
"Akşam saatlerinde internet sitelerinde yer alan haberlerde Torku Konyaspor'umuzun Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman ile yollarını ayırdığı şeklindeki yalan ve asılsız haberleri büyük bir şaşkınlıkla takip ettik. Öncelikle şunun bilinmesini isteriz ki; Yönetim Kurulumuz ile Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman arasında bazı kesimler tarafından ısrarla oluşturulmak istenildiği gibi bir sorun bulunmamaktadır. Her zaman ve her platformda Sayın Kocaman ve teknik ekibi ile oyuncularımıza güvenimizin tam olduğunu ifade ettik. Bunu bir kez daha tekrarlamakta fayda görüyoruz ve bu konularda resmi sitemiz haricinde yapılan haberlere itibar edilmemesini taraftarlarımızdan da bekliyoruz.
 
Bu tür yalan ve asılsız haberler ile birlik beraberliğimizi bozmaya çalışmak isteyenler karşısında Yönetim, Teknik Heyet, oyuncu kadrosu ve taraftarlarımızla bütünleşerek en güzel cevabı alacağımız başarılı sonuçlarla vereceğiz.
 
Spor kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor