Aykut Kocaman: “O Tam Bir Katil”

Aykut Kocaman: “O Tam Bir Katil”

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, önceki gün Lig TV'deki "Pazartesi Futbolu" programının konuğu oldu. Fenerbahçe'nin eski hocası Kocaman, Sarı-Lacivertliler'e iki gol atan Beşiktaşlı Mario Gomez'i değerlendirdi.

"GOMEZ TAM BİR KATİL"

Mario Gomez'i 'Katil'e benzeten Aykut Kocaman, "Bu galibiyet Beşiktaş'ı sezonun içinde tutan bir galibiyet oldu. Beşiktaşlı oyuncular artık 'Yapabiliriz' demeye başlamıştır. Bu özgüven tüm sezona yansıyacaktır. Gomez geldiğinde düşüncem şuydu; Hani ceza sahası içinde 'Katil' derler ya kendisi o tip bir oyuncu. Ancak şunu da söylemek gerekiyor. Top ceza sahasına çıktığı andan itibaren Gomez gibi oyuncular, takım olarak taşınması zor bir hale gelebilir. Oyun içinde hareket kabiliyeti şimdilik iyi gözükmüyor. Ancak ceza sahası içine aktarıldığı andan itibaren işi çabuk bitirebilir.Mario Gomez'in durumunu Beşiktaş takımı belirleyecek. Sonra da Gomez, Beşiktaş'ın durumunu belirleyecek." dedi.

"OĞUZHAN'IN YÜKSELİŞİ ÇOK ÖNEMLİ"

Oğuzhan'dan övgüyle bahseden Kocaman, "Oğuzhan ise çok yetenekli bir oyuncu. Geçen sezon onu biraz geriye attı. Ama bu sezon çıkış yaptı. Bu onun kariyeri açısından çok önemli. Türk futbolu açısında Oğuzhan'ın yükselişi çok önemli." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın