Konyaspor puan için Trabzon'a gitti...

Konyaspor puan için Trabzon'a gitti...

Torku Konyaspor, Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında 2 Ekim Cuma günü Trabzonspor  ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
 
Karatay Beledeyesi Tatlıcak Tesislerinde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde yapılan antrenmanlar ile hazırlıklarına nokta koyan yeşil beyazlılarda hedef çıkışı Trabzon deplasmanında da sürdürmek.
 
Önkeki Akşam yapılan antrenmana tedavilerine devam edilen Kaya Tarakçı, İbrahim Sissoko ve Ciprian Marica katılmazken antrenman koşu ve ısınma hareketleri ile başlayıp, top kontrolüne dayalı pas çalışması ile devam etti.
Oyuncular daha sonra taktik bir çalışma gerçekleştirdi.
Antrenman gol çalışması ile tamamlandı.
 

Çalışmayı Kulüp Başkanı Ahmet Şan, İkinci Başkan Fatih Yılmaz, As Başkan Ömer Korkmaz ve Mustafa Oral, Sportif Direktör Murat Erdoğan ile birlikte takip etti. 
 
Başkan Ahmet Şan, antrenman öncesinde tesislerde Teknik Direktör Aykut Kocaman ile bir araya gelerek bir süre sohbet ederek takımın son durumu hakkında bilgi aldı.
 
Trabzon yolcuğu
Sabah antrenmanı ile hazırlıklarına nokta koyan Yeşil- beyazlılar Öğleden sonra saat 16:00 Yüksek Hızlı Treni ile Ankara’ya gitti.

Yeşil- beyazlı Ankara’dan 19: 40 uçağıyla Trabzon giderek kampa girecek. Ve Maç saatini beklemeye çekilecek. 
 
Trazbzon’a giden yeşil- beyazlılarda sakatlığı devam eden kaleci Kaya Tarakçı ile birlikte İbrahim Sissoko ve Marcica’da kafilede yer almıyor. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın muhtemel onbiri şu şekilde. 
Serkan Kırıntılı, Ömer Ali Şahiner, Ali Turan, Vukovic, Mehmet Uslu, Ali Çamdalı, Samuel Holmen, Alban Meha, Traore, Rangelov ve Ömer Şişmanoğlu.

Yeşil- beyazlılarda Ömer Ali Şahiner 3 sarı kartla sınırda yer alıyor…
 
Trabzonspor- Torku Konyaspor müsabakası Cuma akşamı Avni Aker Stadyumunda saat 20:00’da başlayacak.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın