Trabzonsporlu futbolcu gözaltına alındı.

Trabzonsporlu futbolcu gözaltına alındı.

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu Kevin Constant, Fransa'nın Nice şehrine gitmek için geldiği İstanbul Atatürk Havalimanı'nda güvenlik görevlisi terminal personeli ve polise küfür ettiği iddiası ile gözaltına alındı. 
Sabah 8.30'da Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile İstanbul'dan Nice şehrine gidecek olan Trabzonspor'un Gineli futbolcusu Kevin Constant, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde check-in işlemlerini tamamladıktan sonra pasaport kontrol noktasına geldi. 28 yaşındaki futbolcu, yurt dışına çıkış işlemleri yaptırmak için geldiği pasaport kontrol noktasında ekonomi sınıfı bileti olmasına rağmen Business Class yolcuları için bulunan bölümden geçmek istedi. Yer hizmeti görevlisi futbolcunun business bölümünden geçmesine izin vermeyince tartışma çıktı. Yer hizmeti ve özel güvenlik personeli kendilerine futbolcu tarafından küfür edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu. Polisin olay yerine gelmesinin ardından tartışma devam etti. Personel dışında polis de kendisine futbolcu tarafından küfür edildiği gerekçesiyle şikayetçi olunca Constant gözaltına alındı.
Polis tarafından ifadesi alınan ve sağlık kontrolü için hastaneye götürülen Constant, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne getirildikten sonra da buradan da savcının isteği üzerine Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın