Konspor

Konyaspor'dan Milli takımlara 5 oyuncu!

Konyaspor'dan Milli takımlara 5 oyuncu!

Süper Lige Milli maçlar nedeniyle bir hafta ara verilirken Trabzon deplasmanında  aldığı üç puan ile moral bulan Torku Konyaspor’da üç günlük izne çıktı. 
 
İzin sonrası kendi sahasında oynayacağı Gaziantepspor maçı hazırlıklarına başlayacak Yeşil Beyazlılar milli oyuncularından yoksun çalışacak.
 
Torku Konyaspor Milli takımlara 5 oyuncu gönderiyor...  

Dimitar Rangelov 
Takımın golcü oyuncusu Dimitar Rangelov, ülkesi Bulgaristan'ın 10 Ekim'de Hırvatistan, 13 Ekim'de de Azerbaycan ile oynayacağı 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçları için aday kadroya davet edildi.
 
Alban Meha 
Duran topların usta ismi Alban Meha ise Arnavutluk Milli Takımı'nın 8 Ekim'de Sırbistan, 11 Ekim'de Ermenistan ile yapacağı maçların kadrosuna davet edildi.
 
Dossa Junior 
Takıma sezon başında katılan başarılı savunma oyuncusu Dossa Junior, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin 10 Ekim'de İsrail ve 13 Ekim'de Bosna Hersek ile oynayacağı Avrupa Futbol Şampiyoasnı grup eleme maçlarının aday kadrosuna davet aldı.
 
Riad Bajic 
Yeşil Beyazlıların Boşnak oyuncusu Riad Bajic ise, ülkesi Bosna Hersek'in 10 Ekim'de Zenica'da oynanacağı Galler ve 13 Ekim'de Nikosa'da oynanacak Güney Kıbrıs 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçları için ilk kez A Milli Takım kadrosuna davet edildi.
 
Vedat Bora 
Konyaspor’un genç oyuncularından Vedat Bora ise Ümit Milli Takımımızın 9 Ekim 2015 Cuma günü Belarus U21 Takımı ile Slutsk şehrinde yapacağı U21 2017 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçı aday kadrosuna çağrıldı.
 
Aday kadroya davet edilen oyuncular 4 Ekim Pazar günü saat 17:00'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Riva'da toplanacak.
 
konspor.com
S.Akçakaya
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor