Marica yeşil sahalar yerine direksiyonda çok hızlı!

Marica yeşil sahalar yerine direksiyonda çok hızlı!

Torku Konyaspor’un verim alınamayan forveti Ciprian Marica polis radarına 180 km / h ile yakalandıktan sonra para cezasına çarptırıldı!
 
sport.ro ‘nun haberine göre ülkesinin Finlandiya ve Faroe Adaları maçları için Milli takıma giremeyen Ciprian Marica izinli olduğu günlerde ülkesine gitti. 
Türkiye Süper Ligine Milli maçlar nedeniyle verilen bir haftalık arada Trabzonspor galibiyetinin ardından Aykut Kocaman tarafından futbolculara üç gün izin verilmişti.
Marica da bu bir birkaç gün için ülkesine gitti. Sahalarda suskun ancak yollarda hızlı forvet Bükreş / Pitesti karayolunda 180 km / h ile trafik polislerine yakalandı. 
 
Marica sakatlığı nedeniyle halen iyileşme sürecinde.
 
Görüşmeler başlıyor mu?
Bu arada Torku Konyaspor’da sakatlıkları nedeniyle bir türlü verim alınamayan Marica ile yolların ayrılması adına görüşmelerin başlayacağı iddia edildi. Ulusal basında yer alan haberlere göre sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan 30 yaşındaki futbolcunun kontratının bitmesi beklenmeyecek ve menajeri ile görüşmeler başlatılıp devre arasından önce takımdan ayrılması istenecek…

Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın