Konspor

Yeşil sahaların yenilmez armadaları!

Yeşil sahaların yenilmez armadaları!

Türkiye'deki profesyonel futbol liglerinde, 2015-2016 sezonunda mücadele eden 129 takımdan 15'i' henüz yenilgiyle tanışmadı.
 
Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig olmak üzere profesyonel futbol liglerinde 129 takım mücadele ediyor.
 
Süper Lig'de geride kalan 7 haftada mağlup olmayan takım bulunmuyor. Bir önceki haftaya kadar yenilgi yüzü görmeyen Çaykur Rizespor, Bursaspor karşısında 3-2 mağlup olunca Süper Lig'de yenilgisiz takım kalmadı.
 
-PTT 1. Lig'in namağlup 2 takımı
 
PTT 1. Lig'de ise geride kalan 7 haftada 2 ekip, namağlup unvanını sürdürüyor.
 
Puan cetvelinin ilk 4 sırasında bulunan Samsunspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, henüz mağlup olmadı.
 
Ligde Samsunspor'un 4 galibiyeti, 3 beraberliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un ise 3 galibiyet ve 4 beraberliği bulunuyor.
 
- Spor Toto 2. Lig'de yenilgisiz 7 takım
 
Spor Toto 2. Lig'de, Kırmızı Grup'ta 2, Beyaz Grup'ta ise 5 takım mağlubiyet üzüntüsü yaşamadı.
 
Geride kalan 5 hafta sonunda Kırmızı Grup'ta Manisaspor ve Tokatspor, Beyaz Grup'ta ise İstanbulspor, Ümraniyespor, Menemen Belediyespor, Hacettepe ve BUGSAŞ Spor yollarına yenilgisiz devam ediyor.
 
- Spor Toto 3. Lig'de mağlubiyet yüzü görmeyenler
 
Spor Toto 3. Lig'de, 57 takımın mücadele verdiği ve 7 haftası geride kalan 3 grupta, 6 takım taraftarına yenilgi yüzü göstermedi.
 
Ligde, 1. Grup'ta Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor, 2. Grup'ta Etimesgut Belediyespor, 3. Grup'ta ise Kastamonuspor 1966, Bergama Belediyespor, Niğde Belediyespor ve 24 Erzincanspor, yoluna yenilgisiz devam eden takımlar oldu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor