Yeni Malatyaspor kararını veriyor!

Yeni Malatyaspor kararını veriyor!

 PTT 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor’da teknik adam arayışı sürüyor. 

Göztepe mağlubiyetinin ardından görevinden ayrılan Yücel İldiz’in yerine getireceği teknik adamı belirlemek için görüşmelerini sürdüren Yeni Malatyaspor yönetiminin bu akşam toplanarak bir isim üzerinde karar vereceği belirtildi.

Yeni Malatyaspor yönetiminin görüştüğü teknik direktör adayları arasında İrfan Buz, Erkan Sözeri, Fatih Tekke ve Feyyaz Uçar’ın isimleri bulunuyor.
Sarı-kırmızılı Kulüp’ün başkanı Adil Gevrek, yeni teknik adam konusunda yönetim kurulu ile yapılacak toplantı sonrasında karar verileceğini söyledi.

Fatih Tekke ve Ünal Karaman ile yüz yüze bir görüşme yaptıklarını kaydeden Gevrek, “Teknik adam konusunda görüşmelerimiz sürüyor. Takımın başına en doğru ismi getirmek için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Fatih Tekke ve Ünal Karaman ile bir görüşme yaptım. Ünal hoca bu sene için düşünmediği söyledi. Fatih Tekke hocam ile de bir ön görüşme yaptık. Tabi bu süreçte listemizdeki her isimle görüşeceğiz. Yönetim kurulu olarak toplanıp bir karar vereceğiz. Milli takım arasını en iyi şekilde değerlendirmemiz açısından yeni hocamızı belirlememiz gerekiyor. Tabi bu süreçte takımı kafa olarak da toparlayabilecek bir teknik direktörle anlaşma düşüncesindeyiz. Bu akşam bir toplantımız var. Yönetim kurulumuz ile birlikte yeni teknik adamımızı en geç Pazartesi gününe kadar belirmek istiyoruz” dedi
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın