Konyaspor Webtv geliyor...

Konyaspor Webtv geliyor...

Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan İnternet üzerinden yayın yapacak bir televizyon kanalı için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

Kontv'de yayınlanan Spor Gündemi programına konuk olarak katılan Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan internet üzerinden yayın yapan bir televizyon kanalı için çalışmalara başladıklarını açıkladı. Konyasporwebtv için görüşmelerin tamamlandığını ve projenin uygulanması için düğmeye basıldığını kaydeden Başkan Ahmet Şan, Fenerbahçe karşısında alınan beraberliğin camiayı mutlu ettiğini söylerken : "Geride kalan iki haftada alınan yenilgilerden sonra Fenerbahçe beraberliği moral oldu" dedi. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın futbolcuların form durumu ve sakatlıklar nedeni ile bir düşüş yaşanmasını tahmin ettiğini ancak bu haftaları en az zararla kapatarak yeniden puanlar toplamaya başlayacaklarına inandığını kaydeden Başkan Şan; " Yeni sezon yapılanması için çalışmalarımız başladı. Erken davranarak ilk başka iki kişilik izleme komitesi ile belirlenen futbolcuları takibe aldık. Yeni sezonda uygulanacak yabancı kontenjanı ile birlikte yapılacak transfer için izleme komitemiz ilerleyen günlerde 5 kişiden oluşacak ve en az hata ile transferleri yapmayı arzuluyoruz" dedi.  

Tesisleşme

Tesisleşme noktasında da çalışmalar yürüttükleri kaydeden Başkan Şan "Kayacık bölgesinde bulunan ve şu an Anadolu Selçukspor'un kullandığı tesisler ve bulunduğu alanla ilgili çalışmalarımız var. Aykut Kocaman o bölgeyi çok sevdi. Yeni yatırımlarla Kayacıkta ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayan bir tesisimiz olması için çalışmalar yürütülüyor" dedi.

Başkan Şan gelecek adına umutlu olduğun kaydederken "Er yada geç bu takım mutlaka Süper lig şampiyonu olacaktır" sözlere ile Torku Konyaspor'un çoktan hak ettiği başarının çokta uzak olmadığnı işaret etti.  
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın