Mahlangu'nun ayağı kırıldı!

Mahlangu'nun ayağı kırıldı!

Antrenmanda sakatlanan Mahlangu yaklaşık 6 hafta yok!

Spor toto Süper ligde 24. haftanın açılış karşılaşmasında Kasımpaşa’yı konuk edecek Torku Konyaspor’da  Mahlangu sakatlandı..

Torku Konyaspor'a devre arasında Göteborg takımından transfer edilen ve ligin 22. Haftasında Konya’da oynanan Fenerbahçe karşılaşmasında attığı gol ile taraftarın sevgisini kazanan May Mahlangu önceki gün yapılan antrenmanda sakatlandı.

Bileğinden aldığı darbe ile sakatlık geçiren May Mahlangu’nun bugün çekilen MR sonucunda ayağında kırık tespit edildiği ve ayağının alçıya alındığı açıklandı. Mahlangu'nun ayağının 3 hafta alçıda kalacağı açıklanırken yaklaşık 6 hafta sahalarda olamayacağı belirtildi.

Yorumlar
 1. Mahlangu'nun ayağı kırıldı!
  OKTAY SINIĞ 12.03.15 13:51

  BU NASIL BİR ŞANS ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL DJALMA MARICA ŞİMDİ DE MAHLANGU NAZAR MI VAR NE VAR İLGİNÇ OLAN BÖYLE UZUN SÜRE SAKATLIK YAŞAYAN OYUNCULARIMIZIN ÜÇÜ DE YABANCI. ALLAH SAĞLIK VERSİN.

 2. Mahlangu'nun ayağı kırıldı!
  konyalı 12.03.15 14:47

  oooooo oooooo saldırsana konya sporum

 3. Mahlangu'nun ayağı kırıldı!
  MEHMET KALAY 12.03.15 14:59

  BU NASIL İŞ ANLAMADIM. ADAM HAYBEYE PARA KAZANIOR.KONYASPORUMUZNUN PARALARI HEP BOŞA GİDİOR. HİÇ FAYDALANAMADN ADAM NERDEYSE SEZONU KAPATIOR. OLMAZ BÖLE YA YÖNETİM AKILLI TRANSFER YAPIN ARTIK. YETER BU ŞEHRE BU KONYASPOR TARAFTARIN ABU STADA YAZIK. LÜTFEN GENCLERBİRLİĞİNE BAKALIM ÖRNEK ALALIM.. B

 4. Mahlangu'nun ayağı kırıldı!
  recep gördebil 12.03.15 16:01

  Resmi sitede açıklanmamış. Nazar değdi. son haftalarda takımda en iyi oynayan futbolcuydu. adam Müslüman olacam diyordu. hayırlısı diyelim. onun yerine Ali Çamdalı oynar heralde...

 5. Mahlangu'nun ayağı kırıldı!
  talha yiğit 12.03.15 23:32

  arkadaşlar adamın sakatlanmasıyla yönetimin ne alakası var lütfen aklı selile hareket edelimfutbol bir spordur çok abartıldığını düşünüyorum

 6. Mahlangu'nun ayağı kırıldı!
  engin inevi 13.03.15 01:25

  Ayak kendi kendine kirilmaz sebep olan kadro disi birakilsin biz burada can derdindeyiz..

 7. Mahlangu'nun ayağı kırıldı!
  Baran TAN 13.03.15 07:46

  Mehmet KALAY isimli arkadaş Yönetim Kurulundan hangisi kırmış ayağını tesbit edebildiysen biz de onun kini kıralım. Arkadaş idmanda ayak kırılıyor gene yönetime sallıyorsunuz bu nasıl bir mantık ya.

Yorum Yapın