"Takıma ve oyunculara güveniyorum"

Hakan Faydasıçok, Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Ali Gökpınar'ı ziyaret etti.

Torku Konyaspor Basketbol Takımı başkanı Hakan Faydasıçok ile birlikte yönetim kurulu üyeleri, Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Ali Gökpınar'ı ziyaret etti. 
 
Gerçekleştirilen ziyaret sırasında şehrin spora bakışı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Ali Gökpınar, "Konya'yı Türkiye'de en üst seviyede temsil eden basketbol takımımız bizim için değerli ve önemli. Çeşitli şanssızlıklar yüzünden çok zor bir dönem geçirdiniz ama yeni transferlerle toparlandınız. Ben takıma ve oyunculara güveniyorum. Sezonu en iyi yerde bitireceğinize inancım tam" dedi.  
 
Başkan Hakan Faydasıçok ise Torku Konyaspor Basketbol'un elde edeceği başarıların geri dönüşünün şehire çok olumlu katkı sağlayacağını belirterek, "Biz, yönetim olarak Konya'nın basketbolda en iyi şekilde temsil edilmesi için çaba sarf ediyoruz. Yeni ismimiz ile birlikte yeni salonumuzda çok farklı bir enerji yakaladık ancak hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha fazla desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Şehrimizin takımı çok daha iyi yerlerde olmalı, Avrupa'da mücadele etmeli diye düşünüyoruz" diye konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın