TÜFAD'dan Konyaspor'a ziyaret!

TÜFAD'dan Konyaspor'a ziyaret!

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurul sonrasında göreve gelen İsmet Karababa başkanlığındaki TÜFAD Konya Şubesi Yönetimi Torku Konyaspor Yönetimi'ni ziyaret etti.
 
Konya Büyükşehir Torku Arena Stadyumu'nda bulunan yeni kulüp binasında gerçekleşen ziyarette torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan ve Yönetim Kurulu Üyeleri'inden Abdullah Şanlı da hazır bulundu.
 
TÜFAD Konya Şubesi olarak yeni ve herkesi kucaklayan bir anlayışla göreve geldiklerini ifade eden TÜFAD Konya Şube Başkanı İsmet Karababa, "Amacımız Konya'da sporun içerisinde yer alan tüm unsurlarla birlikte el ele vererek Konya antrenörlüğünü en iyi yerlere taşımak. Bununla birlikte tabiki de Konya sporuna da katkıda bulunmak. Bu doğrultuda yola çıktık ve herkesin desteğine ihtiyacımız var. Konyaspor'umuz, Konya'mızın önemli marka değerlerinden. İnşallah son yıllarda yakalanan çıkış ve başarı devamı getirilerek devam eder ve Konya artık bir spor şehri kimliğine kavuşur" diye konuştu.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuşmasına başlayan kulüp başkanı Ahmet Şan da, "Konya'da sporu yönetenler el ele verdiği zaman güzel işlerin ortaya çıkacağını herkes görüyor. Buna en güzel örnek şehrimizin Milli Takımımıza yaptığı ev sahipliği ve bunun tüm ülkedeki olumlu yansımaları. Artık Konya bir spor şehri olmaya yolunda dev adımlar atmaya başladı. Bu yıllardır özlemi çekilen bir durum. Bu birlikteliğin devamı açısından bu tarz işbirlikleri her zaman önemlidir. Çıktığınız bu yolda sizlere başarılar diliyoruz. Biz de Konyaspor Kulübü olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız" şeklinde konuştu.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın