Konspor

Denizlispor’a sponsor desteği

Denizlispor’a sponsor desteği

Denizlispor’a yarın oynayacağı Balıkesirspor maçı öncesi önemli bir destek geldi. Forma reklamı olmayan yeşil-siyahlıların formalarında bundan sonra ‘Zorlu Enerji’ yazacak.
PTT 1. Lig ekibi Denizlispor, Balıkesirspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Aldığı kötü sonuçların ardından 17. sıraya kadar gerileyen Denizlispor, Balıkesirspor’u yenerek çıkışa geçmek istiyor. Sakatların büyük çoğunluğun iyileştiği takımda morallerin de yüksek olduğu kaydedildi.
Yarın saat 13:30’da oynanacak maçı Caner Ak yönetecek. Denizlispor’un maça şu ilk 11 ile çıkması bekleniyor:
"İsmail, Furkan, Cem, Dimov, Mustafa Keçeli, Leodrinho, Veli, Servan, Anmar, Şenol, Şaban."
DENİZLİSPOR FORMA SPONSORUNU BULDU
Öte yandan maddi sıkıntılar yaşayan Denizlispor, göğüs reklamı olarak Zorlu Grubu ile anlaşma sağladı. Denizlispor’dan yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Şehrimizin gururu olarak ülkemizde önemli yatırımlara başarıyla imza atan Zorlu Holding Grubu Başkanı Sayın Ahmet Zorlu yetiştiği toprakların değerlerine bağlılığını bir kez daha ortaya koyarak takımımıza önemli bir destekte bulundu. Geçmiş dönemlerde de Denizlispor’umuza önemli desteklerde bulunan Zorlu Ailesi bu desteklerine bir yenisini daha ekleyerek forma sponsorumuz oldu. Zorlu Holding’in önemli markaları arasında yer alan ve 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiği enerji sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Zorlu Enerji markası bundan böyle takımımızın forma sponsoru olacak. Büyük destekleri için başta Sayın Ahmet Zorlu olmak üzere Zorlu Holding ailesine Denizlispor camiası olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.’’
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor