Eski başkanlar, Torku Arena'ya hayran!

Eski başkanlar, Torku Arena'ya hayran!

Torku Konyaspor, Gaziantepspor ile oynadığı Süper Lig 8. hafta maçında kulübün eski başkanlarından Mehmet Özsandıkçı ve Oğuz İyioldu ile duayen gazeteci Nail Bülbül'ü konuk ettik.
 
Konya Büyükşehir Torku Arena Stadyumu'nda oynanan karşılaşma öncesi stadyumu inceleyen ve hayran kalan eski başkanlardan Oğuz İyioldu, "Burayı görünce ne diyeceğimi şaşırıyorum. Yapandan Allah razı olsun.Bizim zamanımızda tabii ki nerede böyle stadyumlar ve imkanlar. O dönem zorluklar içerisinde hizmet vermeye çalışıyorduk. Kulüpte başkanlık, genel sekreterlik dahil olmak üzere pek çok görevde bulundum. Konyaspor için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Şimdi her şey çok güzel. Harika bir stadyuma sahibiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah Konyaspor sportif anlamda da iyi sonuçlar elde eder" şeklinde konuştu.
 
Yine eski başkanlardan Mehmet Özsandıkçı da, "Dünya'da 72 ülke gezmiş, birçok stadyum görmüş biri olarak bu muhteşem eseri gördüğümde inanın oldukça heyecanlandım ve çok mutlu oldum. Biz Konyaspor'un en kötü ve imkansızlıklar içerisinde mücadele verdiği döneminde Konya sevdasıyla görev yaptık. Bundan da en ufak bir şekilde gocunma duymadık. Bugünlere gelindiğini görmek inanın beni çok mutlu etti. Konya hem şehir hem de insan olarak herşeyin en iyisine layık. Emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyorum" dedi.
 
Konya sporunun duayen gazetecilerinden Nail Bülbül ise, 1961 yılında başlayan Konyaspor serüveninde gazeteci dahil olmak üzere pek çok görevde bulunduğunu ve Konyaspor'a hizmet etmenin kendisini her zaman mutlu ettiğini ifade ederek, "Basın mensubu olarak deplasmanlara gittik, Konyaspor’un yücelmesi ve güçlenmesi için kalemimizle hizmet etmeye çalıştık. Böyle bir stadyum Konya’ya kazandırıldığı için gururluyuz. Dünyanın en iyi 5 stadyumundan biri olduğu için çok mutluyuz. Üç büyüklerin haricinde Trabzonspor ve Bursaspor gibi Konyaspor’un da şampiyonluğunu görmeyi çok istiyoruz. İnşallah ömrümüz buna yeter ve bu büyük mutluluğu bizlerde yaşarız" dedi.
 
Eski başkanlardan Oğuz İyioldu ve Mehmet Özsandıkçı ile gazeteci Nail Bülbül'e daha sonra yenilen yemekte eşlik eden  Ahmet Şan'da, kulübümüze hizmet eden değerli isimlerle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Geçmiş yıllarda zor dönemlerde Konyaspor'a hizmet etme adına yapılanlara büyük bir saygı duyuyoruz. Emekleriniz için binlerce kez teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın