Kendi sahamızda kazanmak istiyoruz

 Kendi sahamızda kazanmak istiyoruz

 
Yarın iç sahada oynayacakları Anadolu Üsküdar 1908 Spor müsabakasını mutlaka kazanmak istediklerini belirten Konya Anadolu SElçukspor teknik direktörü Abdurrahman Baysangur:  “İlerleyen haftalarda daha iyi noktalara ulaşmamız için, farklı hedefler koyabilmemiz için galip gelmek istiyoruz” dedi.
  
Baysangur: "Öncelikle haftalardır gelen puan alma sürecimizi sürdürmemiz adına memnunuz. Oynadığımız müsabakaları puansız tamamlamıyoruz. Kahramanmaraş deplasmanına puanlar için gitmiştik ve müsabaka sonunda kaybettiğimiz iki puan için oyuncularımızda bizde çok üzüldük. Burada önemli bir hakem faktörü vardı. Hakemler hakkında konuşmak istemiyoruz ama baktığımız zaman bu maçta bizim iki puanımıza mal oldu diyebilirim. Seyirci baskısının yaşandığı zorlu bir deplasmanda oynadık maçı. Bu müsabaka için biraz daha cesur kararlar verebilecek bir hakem olsun isterdik. Bu durumda biz üç puan ile dönüyor olacaktır. Bize göre verilmeyen iki tane net penaltımız var. Kalemizde gördüğümüz golden önce rakibimize verdiği serbest vuruşta faul yoktu. Tribünlerin baskısı bu kararları etkiledi. Sonuçta deplasman puan bizim için önemli” dedi.
 
İç sahada kazanmayı daha çok arzuladıklarını kaydeden Baysangur: “Bu hafta iç sahada 3 puan almamız bizim için daha önemli olur. Rakibimizi izledik, kötü bir takım değil fakat çıkış arayan bir ekip. İlerleyen haftalarda daha iyi noktalara ulaşmamız için, farklı hedefler koyabilmemiz için galip gelmek istiyoruz. İç saha maçlarını önemsiyoruz, en iyi şekilde hazırlanıp bu maçı kazanmak istiyoruz” İfadelerini kulandı.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın