Konyaspor taraftarı artık susmayacak!

Konyaspor taraftarı artık susmayacak!

 
A Milli futbol takımımızın geçtiğimiz günlerde İzlanda ile Konya’da oynadığı maçın ardından tartışmalar bitmezken Konyaspor taraftarı artık susmama kararı aldı.

Haksız eleştirileri ve yersiz verilen demeçlere cevap veren Nalçacılılar Taraftarlar Derneği açıklamasında ‘konuyla alakalı hiçbir oluşumun tarafı ve aleti olmayacağımızı’ bildiririz dedi.

İşte o açıklama
“Eylül ve Ekim aylarında milli takımımıza mükemmel bir ev sahipliği göstererek, oluşturduğu sinerjiyle Türkiye'mizi Fransa'ya Avrupa Şampiyonasına gönderen Konya'mız özelinde aleyhte kampanyalara devam edilmektedir. Son olarak Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli karşılaşma öncesi saygı duruşunda çok küçük çapta oluşan ıslıklamaları Konya'ya mal ederek bunların Konya'ya yakışmadığını ve Konya halkının özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir. Biz Konyalılar olarak "Ne Mutlu Türküm Diyene" "Vatan Sana Canım Feda" dediğimiz için mi özür dileyeceğiz yoksa Ankara'daki saldırı neticesinde hayatını kaybeden masum insanları düşünerek saygı duruşunda oluşan tepkiyi bertaraf ettiğimiz için mi özür dileyeceğiz? MHP 1. sıra milletvekilimiz Sayın Mustafa Kalaycı da karşılaşmayı yerinde izleyerek taraftarımızdan övgüyle bahseden ifadelerde bulunmuştur. Konya halkı, zor günler yaşadığımız bu dönemlerde ülkemizi oldukça iyi temsil etmiş ve uzun zamandır yakalanamayan ve tabir-i caizse unutulan milli sinerjiyi tüm Türk halkına hatırlatmıştır. Konuyla alakalı hiçbir oluşumun tarafı ve aleti olmayacağımızı tekrar kamuoyuna bildirir, saygılar sunarız...
Nalçacılılar Taraftarlar Derneği”
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın