Yine Gekas, yine Problem!

Yine Gekas, yine Problem!

6 maçtır yenilen, ligin dibine demir atan Eskişehirspor’da taraftarlar yönetimi ısrarla istifaya çağırıyor. Şehirde büyük tepki oluşurken, Gekas’ın da takımdan gitmek istemesi şok etti. 

Ligin dibine demir atan Eskişehirspor’da işler hiç iyi gitmiyor. İsmail Kartal da çare olmazken, taraftarlar Başkan Mesut Hoşcan ve yönetimine oldukça tepkili.
 
Atatürk Stadı’nın önünde her akşam toplanan kırmızı-siyahlılar, eylem yapıyor. Şehirin duvarlarına, “İstifa” yazılırken, sosyal medyadaki fotoğraflar Eskişehirsporlular’ı iyice çıldırttı. Bazı yöneticilerin Galatasaray ve Beşiktaş formalı görüntüleri büyük tepki topladı. Galatasaray’ı evinde konuk edecek olan Eskişehirspor’da, başka takımların formasını giyen yöneticiler taraftarların hedefinde.
 
Puan kaybı durumunda Başkan Mesut Hoşcan’ın yüksek sesle istifaya çağırılacağı belirtildi. Takım içinde de kriz büyük. Yunan yıldız Theofanis Gekas, devre arasında ayrılmak istiyor. Bazı antrenmanlara da bilerek çıkmadığı iddia edildi. Kırmızı siyahlı ekipte, sezon başından bu yana pek çok oyuncunun parasını alamadığı da öğrenildi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın