Futbolda toplu sonuçlar...

Futbolda toplu sonuçlar...

Spor Toto 2. Lig'de 9. hafta ile Spor Toto 3. Lig'de 12. hafta birer maç dışında tamamlandı.
 
Spor Toto 2. Lig'de 9. hafta, saat 15.00'te Kırmızı Grup'taki MKE Ankaragücü-Kartalspor maçıyla son bulacak. Spor Toto 3. Lig'de ise 12. hafta, saat 19.00'da 2. Grup'ta oynanacak Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor maçıyla geride kalacak.
 
Maçlarda alınan sonuçlar şöyle:
 
- Spor Toto 2. Lig
 
Beyaz Grup
 
Bazarspor-Fethiyespor: 1-1
 
Alpedo Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor: 1-0
 
Orduspor-Hacettepe: 2-3
 
Sarıyer-Ümraniyespor: 0-2
 
Menemen Belediyespor-Kırklarelispor: 0-1
 
Bayrampaşa-İstanbulspor: 0-1
 
Anadolu Üsküdar 1908-Bandırmaspor: 1-1
 
BUGSAŞ Spor-Hatayspor: 1-0
 
Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor: 2-0
 
Kırmızı Grup
 
Tokatspor-Tarsus İdmanyurdu: 0-0
 
Amed Sportif Faaliyetler-Ankara Demirspor: 2-2
 
Aydınspor 1923-Sivas Belediyespor: 1-1
 
Tuzlaspor-Manisaspor: 0-1
 
Bucaspor-Gümüşhanespor: 4-0
 
Keçiörengücü-İnegölspor: 2-2
 
Fatih Karagümrük-Eyüpspor: 2-1
 
Büyükçekmece Tepecikspor-Kocaeli Birlikspor: 3-0
 
- Spor Toto 3. Lig
 
1. Grup
 
Erzin Belediyespor-Altay: 1-4
 
Kırıkhanspor-Arsinspor: 1-1
 
Cizrespor-Kozan Belediyespor: 2-2
 
Tekirdağspor-Yeşil Bursa: 2-1
 
Zonguldak Kömürspor-Turgutluspor: 0-2
 
Gölbaşıspor-Tire 1922: 0-1
 
Bursa Nilüferspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: 0-3
 
Düzcespor-Maltepespor: 1-1
 
Kızılcabölükspor-Silivrispor: 2-1
 
2. Grup
 
Zara Belediyespor-Payasspor: 2-1
 
Yomraspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: 3-0
 
Ofspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: 2-2
 
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: 1-2
 
Kemerspor 2003-Orhangazispor: 0-3
 
Sancaktepe Belediyespor-Gaziosmanpaşa: 4-0
 
Derincespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: 2-0
 
Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Diyarbekirspor: 0-0
 
3. Grup
 
Batman Petrolspor-Niğde Belediyespor: 0-3
 
Van Büyükşehir Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare: 0-1
 
Kastamonuspor 1966-24 Erzincanspor: 0-0
 
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Manavgatspor: 2-1
 
Dardanelspor-Dersimspor: 4-1
 
Sandıklıspor-Körfez İskerderunspor: 6-3
 
Bergama Belediyespor-Gölcükspor: 1-2
 
Çatalcaspor-Beylerbeyi: 3-4
 
Çine Madranspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın