Konspor

Konyaspor'da Murat Erdoğan, Fenerbahçe maçı öncesi konuştu!

Konyaspor'da Murat Erdoğan, Fenerbahçe maçı öncesi konuştu!

/video/3efbw4ddkckeh4n4dwxp8udq87.mp4
 
Torku Konyaspor Sportif Direktörü Murat Erdoğan, son iki maçta yaşanan puan kayıplarını Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacakları zorluk derecesi yüksek maçtan iyi bir sonuçla ayrılarak telafi edip, takımdaki pozitif havayı sürdürmek istediklerini söyledi.
 
Tatlıcak Tevfik Lav Tesislerinde yapılan antrenmanda açıklamalarda bulunan Sportif Direktör Murat Erdoğan, "Gençlerbirliği maçı kendi evimizde kazanmak isteyip kazanamadığımız bir maçtı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Stratejilerimizi sahada uygulamaya çalıştık. Elimizden geleni yaptık. Fakat oyun satranç maçına dönüştü. Gençlerbirliği takımı defans yaparak skoru korumaya çalıştı. Beraberlik için gelen bir Gençlerbirliği görüntüsü vardı. Biz de onların defansını açamadık. 1 puan önemli. Çünkü bu 1 puan önümüzdeki haftalarda sıralamanızı etkiliyor. Son yedi haftada 1 mağlubiyetimiz var. Bu da sevindirici. Takımımızın direnci gittikçe artıyor ve bu durum sonuçlara yansıyor" diye konuştu.
 
Erdoğan, Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Fenerbahçe maçı ile ilgili olarak da, "Fenerbahçe maçı zor bir maç. Onlarda kendi sahalarında oynadıkları maçı kazanmak isteyecekler. Bizde bu maçtan en az 1 puan almak amacındayız. Direncimizi ve takımdaki pozitif havayı korumak için Fenerbahçe deplasmanından puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz. Bu bize yeniden iyi bir form grafiği kazandıracaktır" şeklinde görüş belirtti.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor