Konspor

Ahde Vefa Oluşumu'ndan Ahmet Şan'a ziyaret

Ahde Vefa Oluşumu'ndan Ahmet Şan'a ziyaret

Konyaspor'a ve Konya Sporu'na hizmet etmiş başkan, yönetici, teknik adam ve oyuncuların katılımıyla yola çıkan 'Sporda Ahde Vefa Oluşumu' Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan'ı makamında ziyaret etti.
 
Konya Büyükşehir Torku Arena Stadyumu'nda bulunan kulüp binasında gerçekleşen ziyarete TÜFAD Konya Şube Başkanı İsmet Karababa, oluşumun öncülüğünü yapan Mehmet Kabran, eski yöneticiler, futbolcular ve gazeteci Kemal Soylu'nun yer aldığı ekip katıldı.
 
'Sporda Ahde Vefa Oluşumu' hakkında bilgi alış verişinde bulunulduğu ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, "Öncelikle böyle bir oluşuma önderlik nyapan Konyaspor'umuza hizmeti geçmiş değerli hocalarım ve büyüklerim olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Büyük ve güzel bir oluşum. Bizim bir aile olduğumuzun, büyük bir camiayı temsil ettiğimizin ve aidiyet duygusunu ortaya koyduğu için bunu önemsiyoruz. Bizde bu sezon Yönetim Kurulu olarak 'Efsaenelre Vefa' adı altında Konyaspor'umuza hizmeti geçmiş isimleri hatırlatmak adına bazı çalışmalar başlatmıştık. İnşallah bu tür çalışmaları sizlerle birlikte yapacağımız işbirliği ile daha da geliştiririz. Konyaspor'umuza bugüne kadar başkan, yönetici, teknik adam ve futbolcu olarak hizmet etmiş tüm biireyleri bir araya getirebilirsek 'Ahde Vefa'nın gerçek anlamını meydana getirmiş oluruz" diye konuştu.
 
'Sporda Ahde Vefa Oluşumu' kurucularından Mehmet Kabran ise, yapılan ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Sayın Başkanımızın fikirlerini aldık. İnşallah ilerleyen dönemlerde el birliğiyle Konyaspor'a hizmet etmiş herkesi onure etmeye çalışacağız. Amacımız 'Sporda Ahde Vefa Grubu'nu ileride büyük bir STK haline getirmektir' dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor

Konspor