Konyaspor'un Kupa maç programı belli oldu

Konyaspor'un Kupa maç programı belli oldu

 
Torku Konyaspor Ziraat Türkiye Kupası 3. Kademesinde Kocaeli Birlikspor ile kendi sahasında karşılaşacak. 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre; Ziraat Türkiye Kupası'nın 3.kademesinde Torku Konyaspor ile Kocaeli Birlikspor arasında oynanacak karşılaşma 1 Aralık Salı günü saat 20:30'da Konya Büyükşehir Torku Arena’da yapılacak.

Üçüncü eleme turu müsabakalarının programı açıklandı
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1-3 Aralık tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Tur atlayan ekiplerin grup aşamasına kalacağı müsabakaların programı şöyle:
1 Aralık Salı:
13.00 24Erzincanspor-Antalyaspor (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Sarıyer-Kayserispor (Yusuf Ziya Öniş)
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Vartaş Elazığspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.00 Aydınspor 1923-Denizlispor (Adnan Menderes)
15.30 Osmanlıspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Osmanlı)
18.00 Bursaspor-UTAŞ Uşakspor (Bursa Atatürk)
20.30 Torku Konyaspor-Kocaeli Birlikspor (Konya Büyükşehir)
 
2 Aralık Çarşamba:
13.00 Etimesgut Belediyespor-Gençlerbirliği (Etimesgut Kemal Atatürk)
13.00 Fatih Karaümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa)
13.00 Kastamonuspor 1966-Kasımpaşa (Kastamonu Gazi)
13.00 Kardemir Karabükspor-Payasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (GAP Arena)
13.00 1461 Trabzon-Pazarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)
13.00 Iğdır Arasspor-Bandırmaspor (Iğdır Kışla)
13.00 Çine Madranspor-Bucaspor (Yüksel Yalova)
13.00 Tuzlaspor-Manisaspor (Tuzla Belediye)
13.00 İnegölspor-Balıkesirspor (İnegöl İlçe)
15.30 Karşıyaka-Tekirdağspor (İzmir Atatürk)
18.00 Adana Demirspor-Sivas Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
20.30 Çaykur Rizespor-Orhangazispor (Rize Yeni Şehir)
 
3 Aralık Perşembe:
13.00 Kartalspor-Giresunspor (Kartal)
13.00 Menemen Belediyespor-Eskişehirspor (Menemen İlçe)
15.30 Göztepe-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)
15.30 Adanaspor-Diyarbekirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.00 Gaziantepspor-Gölcükspor (Kamil Ocak)
20.30 Akhisar Belediyespor-Dardanelspor (Manisa 19 Mayıs)
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın