Torku Konyaspor, Rönesans TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak

Torku Konyaspor, Rönesans TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak

 
Sezonun beşinci haftasına bir maç eksiği ile averajla yedinci sırada giren Torku Konyaspor 8 Kasım Pazar günü saat 17:00’de Ankara Spor Salonu’nda dokuzuncu sırada yer alan Rönesans TED Ankara Kolejliler’e konuk olacak. Karşılaşma TBF TV’den canlı olarak yayınlarken mücadeleyi Erşan Kartal-İsmail Aydın-Semih Vural hakem üçlüsü yönetecek.
 
Torku Konyaspor'un rakibine Karşı Üstünlüğü Var
Ligde geride bıraktığı 3 maçtan 2 galibiyet çıkartan Yeşil Beyazlılar, puan cetvelinde bir maç eksiği ile averajla yedinci sırada bulunuyor. Bu süreçte Torku Konyaspor'da Clay Tucker 15.6 sayı ortalaması ile takımımızın sayı lideri olurken Tyrone Brazelton 7.66 asist, Sean Williams ise 8 ribaund-2.6 blok ortalamarı tutturarak istatistiklerde ön plana çıktı.
 
Rakibin 4 Maçta 1 Galibiyeti Bulunuyor
Rönesans TED Ankara Kolejlilerligde oynadığı 4 maçta Akın Çorap Yeşil Giresun Belediye karşısında tek galibiyetini elde etti. Puan cetvelinde dokuzuncu sırada yer alan Ankara temsilcisinde Marko Tomas 16 sayı, Frank Elegar 7.75 ribaund-1.5 blok, Kalin Lucas ise 6.5 asist ortalamaları ile mücadele etti. Geride kalan 4 maç sonunda ortalama 79 sayı üretirken potasında 86.25 sayı gördü ve 31 ribaund, 15 asist, 2.5 blok ortalamaları tutturdu. 
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın