Ankara bölgesi karmasına ödül...

Ankara bölgesi karmasına ödül...

 
UEFA Amatör Bölgeler Karmalarının 26 Haziran – 05 Temmuz 2015 tarihleri arasında İrlanda’da düzenlenen final müsabakalarında Avrupa üçüncüsü olan Ankara Bölge Karması Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından ödüllendirildi.

2014 yılında Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği ve 13 Bölge Karmasının katıldığı turnuvada birinci olan Ankara Bölge Karması önce Malta’da düzenlenen grup futbol müsabakalarında birincisi olarak İrlanda’da düzenlenecek finallere katılmaya hak kazanmıştı.
İrlanda’da Avrupa üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza atan Ankara Bölge Karması aynı zamanda Fair-Play ödülünü ve gol krallığı ödülünün de sahibi oldu. Konfederasyon yönetim kurulu son toplantısında aldığı karar ile Ankara Bölge Karmasının 20 kişilik futbolcu ve 5 kişiden oluşan teknik kadrosu birer milli takım forması ve cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.

Törene; TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, Genel Sekreteri Adnan Ersan, Genel Başkan Yardımcıları Remzi Ay ve Fahrettin Eserdi, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Albunar, Mali Sekreter Hatip Çopur, Ankara ASKF Başkanı ve TASKK Dış İlişkiler Sekreteri Murat Kandazoğlu, Ankara ASKF Genel Başkan Yardımcısı Bayram Yüksel, Genel Sekreteri Engin Bozkaya, Mali Sekreter Ahmet Buran, Ankara ASKF Örgütlenme Sekreteri Ercan Tecimer, Ankara ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Eke ile teknik heyet futbolcular katıldılar
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın