Trabzonspor’da şok, Şota Arveladze...

Trabzonspor’da şok, Şota Arveladze...

Trabzonspor Kulübü, futbol takımı teknik direktörü Şota Arveladze ile yollarını ayırdı.
 
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Teknik direktörümüz Şota Arveladze ile karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz" denildi.
 
Açıklamada, yeni bir teknik direktörle anlaşana kadar, Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Sadi Tekelioğlu'nun takımın başında görev yapacağı belirtildi.
 
Öte yandan Tekelioğlu'nun akşamki antrenmana katılacağı öğrenildi.

 Trabzonspor Kulübü, yollarını ayırdığı teknik direktör Şota Arveladze'ye 200 bin avro sözleşme fesih bedeli ödeyeceğini açıkladı.
 
Bordo-mavili kulübün, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, "Kulübümüz ile teknik direktör Şota Arveladze arasındaki sözleşme, karşılıklı olarak feshedilmiştir. Buna göre teknik direktöre sözleşme fesih bedeli olarak 200 bin avro ödenecektir" ifadelerine yer verildi.
 
Bu arada Arveladze, kulüp binasında sportif direktör Süleyman Hurma ile bir görüşme yaptı. Görüşmenin ardından gazetecilere açıklamada bulunmayan Gürcü teknik adam, yarın açıklama yapacağını kaydetti.
 
Bu arada kulüp sportif direktörü Hurma, gazetecilere istifa ettiği yönündeki haberlere ilişkin olarak görevinin başında olduğunu söyledi.
 
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın

Konspor