Mancini Serdar Aziz ve Oğuzhan'ı izledi!

Mancini Serdar Aziz ve Oğuzhan'ı izledi!

 
Inter Teknik Direktörü Roberto Mancini, Serdar Aziz ve Oğuzhan Özyakup'un transferleri hakkında açıklamalarda bulundu. Serdar ve Oğuzhan'ın iyi oyuncular olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, Avrupa Birliği statüsü nedeniyle kontenjanları bulunmadığını aktardı.
Katar ile A Milli futbol takımı arasında Doha'da oynanan maçı Inter Teknik direktörü Roberto Mancini de takip etti. Karşılaşmanın oynandığı Abdullah Bin Khalifa Stadı'ndaki mücadeleyi tribünden izleyen İtalyan teknik adam, maçın 70. dakikasında stadyumdan ayrıldı.
 
Stat çıkışı konuşan Roberto Mancini, "Buradayım çünkü Aralık'ta burada kamp yapacağız. Çalışacağımız sahayı, kalacağımız oteli seçmek için buradayım. Maçı izlemeye de geldim" dedi.
 
Serdar Aziz'in iyi bir oyuncu olduğunu belirten Mancini, "Şu anda transferi zor, çünkü Avrupa Birliği'nin dışında bir oyuncu ve bizim kontenjanımız yok ama ileride neden olmasın" derken Oğuzhan Özyakup için de "O da iyi bir oyuncu, Türkiye'nin yetenekli genç futbolcuları var" ifadelerini kullandı.
 
Felipe Melo'nun Inter'deki performansı hakkında ise İtalyan teknik adam, "Melo'nun performansı gayet iyi. Sezon öncesi kampını birlikte geçirmediğimiz için birkaç sorun yaşıyor olabilir ama yine de iyi gidiyor" dedi.
Yorumlar
    Bu haberi için henüz yorum yapılmadı!
Yorum Yapın